Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól csinálhattam? Nem akarom...

Jól csinálhattam? Nem akarom hogy lelkiismeret furdalásom legyen!

Figyelt kérdés
6 és fél hónapos a lányom ls tegnappal betelt nálam a pohár! Születésétől fogva úgy altattam el, de ez már nem állapot! Rávettem magam, hogy leteszem a kiságyába-hagyom sírni, bemegyek és felveszem, megnyugtatom és egyszer csak elaszik. Mikor bementem és felvettem nem tudtam megnyugtatni, sőt szerintem még jobban ordított és vissza tettem, mondtam neki hogy anya itt kint főz, itt van a másik helyiségben, aludj szépen kis lányom. Aztán ugyanúgy ordított kb. 20 percet összesen de elaludt!!! Egyedül az ágyában. Mostanra már tűrhetetlen volt ez az állapot, majdnem 9 kg, leszakad minden estére a kezem, hátam stb. Nem szeretem ha sír de igenis meg akarom neki tanítani mi a rend. Szerintetek jól csináltam?
2009. okt. 6. 09:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó válaszoló! Nem tudom te milyen örvendezést látsz ezen az oldalon, de ha te a megerősítést azoktól akik jártak ugyan ilyen cipőben /mert ugye te nem / örvendezésnek hívod, hát legyen.
2009. okt. 7. 11:39
 12/13 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam,mint ahogy írták,hogy: "ügyes vagy,legyél kitartó" stb.,de ha úgyis csak egyfajta véleményt fogadsz el,akkor te is elégedett lehetsz magaddal.
2009. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Na látod én elégedett vagyok magammal. Ugyanúgy meghallgatom sőt elfogadom a Te véleményedet is, nincs ezzel semmi probléma. Leírtad, hogy neked lenne lelkiismeret furdalásod ha ezt tennéd és nem csinálom jól. Megértettem hogy miért írtad, én azt nem fogadom el ha valaki azt írja hogy : jaj már elejétől fogva nem így kellett volna, hanem... mégpedig azért nem fogadom el mert én is tudom és nem arra vagyok kíváncsi hogy mit csináltam rosszul hanem hogy mivel javíthatnék rajta. Minden esetre nem vitázni akarok és értem hogy mit írsz, el is fogadom, nem vagyok szemellenzős.
2009. okt. 7. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!