Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg vannak ilyen suták?

Tényleg vannak ilyen suták?

Figyelt kérdés
Nem rég vigyáztam az 1 és fél éves unokaöcsémre és mentem érte a bölcsibe. Vittem magammal az üres babakocsit, és beszóltak hogy hol a gyerek szerintetek?
2009. okt. 5. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Én az ilyen beszólásokon csak mosolygok egyet és továbbmegyek.
2009. okt. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is ezt tettem de azért kellemetlen volt, hogy utánam is kiáltott az utca kellős közepén
2009. okt. 5. 10:15
 3/10 anonim ***** válasza:
:D Na hát ezen jót nevettem. Sajnos igen, vannak ilyen "vicces" emberek..
2009. okt. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kiabáltál vissza, hogy a gyerek kiszált a kocsmánál meginni egy felest, majd jön utánad :D

Vagy ur isten eltünt a gyerek, segítene megkeresni?

Annyira sok idióta ember van.

2009. okt. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyre jobb :D Hát ide megérte benézni! A kocsmás verzió szuper!
2009. okt. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A válaszom ez volt : Igen otthon van és éppen főz. És mentem is tovább onnan nem messze volt a bölcsi.
2009. okt. 5. 10:19
 7/10 anonim ***** válasza:
:)) De még milyen cifra dolgok vannak. A hülyeségért látom arra sem kell a szomszédba menni, ennyire suták tényleg.
2009. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindig meglepődök, mennyire idióta emberek vannak....De a kocsmás válasz nagyon jó!
2009. okt. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap bementem a volt munkahelyemre a férjemhez, ő is ott dolgozik, a baba apánál volt, én meg toltam az üres kocsit az egyik iroda felé. Az előtte unatkozva ácsorgó kolléganőim meg poénkodva elkezdtek az üres kocsinak beszélni, hogy ügyülübügyülűű, de nagy vagy már, stb... Hát jót röhögtünk, majd felhívtam apát,hozza vissza a bébit,mert a többiek az üres kocsinak gügyögnek:) ez kicsit más sztori, de gondoltam idevágó:)
2009. okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát igen vannak ilyenek. És még mennyi lesz.
2009. okt. 5. 12:29

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!