Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátoknak hol+mikor bújt...

A babátoknak hol+mikor bújt ki az 5. és a 6. foga?

Figyelt kérdés
A kisfiam 9 hónapos. Eddig 4 foga van neki, alul kettő és felül kettő. mMost hol várhatom majd a következő fog kibújását? Nektek melyik következett? Köszi!
2009. okt. 5. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most lesz 21-én 10 hónapos. Az első két foga lent pontosan a 6 hónapos ,,szülinapján" jött ki a felső kettő kb. 1 hónap múlva aztán pár hétre rá felül ismét majdnem egyszerre kibújt a 5. és 6. foga is. És most a múlt héten alul ismét észrevettem, hogy jön a 7. foga is. :-) Viszont a szomszédunkban van egy kislány egy idős a kisfiammal neki még egy foga sincs. (ezt csak ugy érdekességképpen írtam)
2009. okt. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mi fiunk 16,5 hós,alsó középső kettő +felül a 2 középső melletti van meg(kis vámpír)most jön neki egyszerre a bal felső középső, meg fölül a két kisörlő, elég durva napjaink vannak
2009. okt. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok, 13 hósan jött az első
2009. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én manómnak 6 hónaposan megvolt a 2alsó középső, aztán kb 1 hónapra rá felül jött egyszerre 4 (az nagyon durva volt), utána pedig az alsó szélsők. Most 11 hónapos, és valahol nagyon készül a rágófoga de még nem lehet látni hogy hol.
2009. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!