Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány foga van 16 hónapos...

Hány foga van 16 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
Lányomnak még csak 6 foga van(felül 4, alul 2), szinte már az egész ínye be van dagadva hetek óta, de egyszerűen egy sem bújik ki. Esetleg mivel tudnám neki kenegetni ami segíteni nekik kibújni(Dentinox nem használ semmit)?
2011. jún. 20. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Július 1-én leszünk 16 hósak,és most jön a 13-14!Bár nekünk hamar jöttek az elsők,4,5 hónaposan!A dentinox nekünk sem használ,próbáltam homeopátiás bogyót és az sem!Panadolt adtam amikor nagyon nem bírta,de abban reménykedem hamar kijön a többi is.Addig meg éjszaka a cicilés nyugtatja,ami elég sok,van hogy 4,szer kelünk,de van hogy 10szer!Kitartást nektek is!!
2011. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak 14 foga volt ennyi idősen.

Most 18 hónapos és kint van 16.

2011. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia.

A kislányom 15 hónapos, és 4 foga van. Dologélt és Gengigelt használhatsz a fájdalomra, vagy homeopátiás bogyót. Ilyenek:

Chamomilla C12, Apis C12, Pulsatilla C12, Belladonna. A gyógyszertárban segítenek választani a tünetek alapján, és eligazítanak az adagolásról. Sok sikert. :)

2011. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 15 hónapos, 14 foga van. Sose kellett semmit használnunk, nem viselte meg a fogzás.
2011. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12 foga volt 16 hósan. Mi ha nagyon nyűgös volt, egy kis Nurofen szuszpenziót adtunk neki. A védőnőnk még a Viburcol kúpot ajánlotta nagyon, szerencsére annyira nem viselte meg a fogzás. Hűthető rágókát adjatok neki, hogy hadd koptassa a fogínyét, annál hamarabb áttöri.
2011. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15 hónapos és 16 foggal... A hűtős rágókákból van 8 darab mindig a hűtőben az volt ha nagyon szenvedett más nem... Dentinox talán kétszer használt meg az enyémet kentem be vele amikor jött a bölcsesség fogam be volt dagadva meg gyulladva nekem azt lehúzta róla kicsit olyan zsibogós volt de nem hiszem hogy más lenne a babáknál... Max csak ezekre használ de nem lesz sokkal jobb nekik
2011. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én 16 hónapos fiamnak is pont 6 foga van-felül 4 alul 2.Nem szoktam neki adni semmit fogzásra,nemigen viseli meg...
2011. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
lányom még nincs 15hónapos de már 16 foga van hihetetlen.
2013. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!