Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtatok darabosabb...

Mikortól adtatok darabosabb ételt a babátoknak? Csak ha már volt foga? Hogyan fogadta?

Figyelt kérdés

A lányom 7 hónapos, még nincs foga. De a 6-7 hónapos kortól adható bébiételekben már vannak darabok. Na, ő ezektől öklendezik. De ha a tejpépben marad egy kis csomó, ő attól is öklendezik.

Azért próbálgassam, vagy hagyjam a fenébe, és adjam a kevésbé darabos kajákat? Az én főztömet nem eszi meg sajnos. :(


2011. szept. 27. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 7 hónapos. Az elején ő is öklendezett, megrázkódott, krákogó hangot adott ha darabka maradt az ételben. Olyankor mindig mosolyogtam neki és viccet csináltam a dologból(ő is nevetett velem). A harmadik nap már észre sem vette a darabkákat. Ez ugyanolyan furi nekik mint a folyékonyról átállni a pépesre. Igaz a fiamnak már 5 foga kibújt, de inkább pépeset adok neki kisebb darabokkal. Rágó mozgást végez, de nem túl effektív.
2011. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!