Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy állítjátok elő a nagyobb...

Hogy állítjátok elő a nagyobb (8-10 hós) babátoknak a kicsit darabosabb ételt?

Figyelt kérdés

Főzelékekre, gyümölcsökre gondolok.

Ha turmixolom, akkor azzal nem lehet egyenletesen kis darabosra csinálni. Villával meg nem lehet mindent összetörni (pl. husit, almát, stb).

Ti hogy csináljátok, hogy ne legyen már teljesen pépes?


2009. máj. 11. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A husit, amíg nem tud rágni, azt ajánlják, hogy mindenféleképpen pépesítsük. Nekem 11 hós a fiam és 4 foga van. Én ha nem pépesítem, akkor pl. a csirkét összetépkedem pici darabokra.De vigyázzni kell vele. Az almát reszeld le. Ami puhább, azt pedig lehet villával, csak jó puhára főzd és többször nyomkodd át.
2009. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én aprítóval csináltam. Amikor vettem a botmixert, akkor volt hozzá aprító tál is, az durvábbra pépesíti, pont olyan lett, mint az üveges nagyobb babáknak való kaja.
2009. máj. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!