Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen öröme volt ma?

Kinek milyen öröme volt ma?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pozitív tesztre, első mocorgásra, első mosolyra... bármire. Az én babám ma este produkálta először a mindkét irányba forgolódást és egészen fürdésig ezt gyakorolta és nagyon élvezte, aranyos volt. Tök jó kedvem lett tőle! Írjátok meg Ti is!
2009. okt. 3. 21:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek sok-sok örömet és boldogságot kívánok a babázáshoz!
2009. okt. 3. 22:16
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük! :) Neked is hasonlóan jó és szép élményeket kívánunk a babázás során! :) (3. válaszoló)
2009. okt. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Kint voltunk a játszón a 14 hós kislányom,és unokatesója.A mérleghintán ahogy hintáztak(én a lányomat fogtam, a rokon kislány 7 éves),ahogy a hintán a manómnak huppant a feneke,nagyokat kacagott,nagyon aranyos volt.Minden huppanást egy nagy kacaj kísért.Nekem feldobta a napomat.
2009. okt. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jóreggelt!8 hónapos kislányom kimondta hogy Anya:)Apát már mondta csak az ennyémet még nem:( reggel rááltam a mérlegre és alig hittem a szememnek hogy már csak 3kg felesleg van rajtam:)))+30kg volt rajtam amikor szülni mentem ezért is örülök ennek ennyire:)
2009. okt. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
sziasztok.tegnap este a 2és fél éves nagy fiam oda búj a nagy ágyon fekvő 3hónapos öccse mellé és ezt mondta neki"szia öcsi szeretlek" s közben símogatta..na ilyenkor felejti el azember rögtön az egész napos hisztit :D
2009. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jó ilyenket olvasni!Nekem még nincs babám,remélem hamarosan lessz.
2009. okt. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!És Mindenkinek gratulálok a babához,és Neked is!
2009. okt. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egy éves kisfiamat ma reggel az apukája áthozta a nagyágyba játszani, lustizni, és kaptam 3 puszikát! Persze még csak harmatgyengék és "cuppanás nélküliek" voltak, és csak odanyomta az arcát az enyémhez, de már felismerhető volt, hogy mit szeretne! Nagyon aranyos volt! :o)
2009. okt. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!