Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy tűnik engem is elért a...

Úgy tűnik engem is elért a térdvizesedés öröme. Sajna fáj is. Mivel lehet segíteni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, fekvés láb felpócolás és javulgat.
2009. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Közben megmértem a súlyomat és 4kg híztam 1hét alatt, ami ugye rengeteg. Lehet ez a víz? Megilyedtem, remélem nem toxémia.
2009. dec. 31. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha a vérnyomásod rendben akkor nem hiszem, hogy toxémia lenne. Hát sajnos ez ilyen. Én is nagyon vizes voltam, főleg a végén. 42-es papucsot kellett húznom a 39-es lábamra mert csak abba fért bele :S 99 kg-val gurultam szülni, szülés után 4 nappal 86 kg voltam. Rengeteg víz lement. Sok mindent nem tudsz vele csinálni. Sokat kell pihenni, párnázd körbe magad, tegyél a lábad alá jó sok párnát és pihenj sokat! Igyál sok folyadékot és legyél türelmes. Sajnos jobban nem tudok mondani, tudom milyen kellemetlen én is szenvedtem tőle, de már nem sokára vége lesz és hidd el megéri ez a "kis" szenvedés!
2009. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattál,de tényleg.
2009. dec. 31. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig polcold fel, az a lényeg+sószegény, fűszerszegény diéta. Ne aggódj, amikor nekem elkezdődött a vizesedés, hirtelen feljött 4-5 kiló egy-két hét alatt, a vizesedés azóta is megvan, de a kilók csak annyit szaporodtak, amennyit a baba növöget. Igaz, nekem már a 20. héttől dagad a bokám, a 24.-től mindenem. Most 37 hetes vagyok, semmit nem változott, de minden héten csináltatok vizelettesztet és sűrűn mérjük a vérnyomásomat.
2009. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia az első vagyok, 2 hete szültem és nekem toxémiám volt, de csak a 37. hét végén kezdtek a tüneteim erősödni, hirtelen 4 kg plusz és dagadó, párnás lábfejek. Még a flip-flop pacsker is alig jött fel.A vérnyomásom 150/95 alá nem ment, pedig alapból alacsony normál esetben. Mivel NST-n kiszúrták, hogy gáz lehet el is indították a szülést a 38. héten. Már minden ok a bébi és én is jól vagyunk. Ha mész dokihoz feltétlenül beszélj neki ezekről, de a védőnődet is megkérdezheted.

Könnyű szülést és jó babázást!

2010. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!