Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen öröme volt ma?

Kinek milyen öröme volt ma?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pozitív tesztre, első mocorgásra, első mosolyra... bármire. Az én babám ma este produkálta először a mindkét irányba forgolódást és egészen fürdésig ezt gyakorolta és nagyon élvezte, aranyos volt. Tök jó kedvem lett tőle! Írjátok meg Ti is!
2009. okt. 3. 21:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tegnap volt örömélményem:)

Poziteszt:):):):):)


23/L

2009. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hozzám bújva aludt el, és megtett pár tétova lépést egyedül. nagyon édes volt. ja, és "megetette" a könyvben az állatokat ebéd közben. minden nap legalább ennyi örömet szerez.
2009. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém ma reggel tízig aludt! 6-7 között szokott kelni, de ma megörvendeztettet, hogy én is alhattam tízig, már épp kezdtem kibukni a folytonos éjszakai kelésektől. (tíz hónapos) :)
2009. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ma kapta be a lábát először :)
2009. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én jót nevettem a kislányomom. Most kezd beszélni. Noéminek hívják. Kérem, hogy mondja a nevét, de ő csak Miminek hívja magát. Hát jó, legalább tudjuk, hogy az ő. A "ci" meg kicsinyítő képző. Pl. apuci, pipici, búci (ez a kutya). Ma ő volt a Mimici baba. Hát ezen jót mulattam, olyan édes volt.
2009. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A fiam ma felfedezte fürdés közben, hogy milyen hangosan bír sikítani. 11 hetes.
2009. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ma egy csomó igazi cuppanós puszit kaptam Tőle. Meg pár szorongatós ölelést. Legfinomabb! :)
2009. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok a babádhoz:)! A kisfiam ma harmadszor állt meg kapaszkodás nélkül (14 hónapos, már nagyon várjuk, hogy önállóan elinduljon végre). Többször is hozzámbújt és átölelt és egész nap mosolygott. Nagyon jó ez a kérdés, most már én is mosolygok:)!
2009. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos babám tegnap este rájött, hogy kell tapsolni, erre ma egész nap tapsikolt :)
2009. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

másfél éves fiam a napokban egyre határozottabban és szebben kiabálja, hogy "anya", és ma végre megvolt az "apa" is:))))


az eddigi szokincsébe (baba, mama, papa, néni és tattor) nem fértunk bele:)))))

2009. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!