Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon-nagyon rosszul evő...

Nagyon-nagyon rosszul evő babák anyukái hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos fiam nagyon keveseket eszik. Alig gyarapszik.Minimális gyümölcs kb.100 g délelőtt, reggel-délben-este szopi,kb. 70-100 g. délután Sinlac 100 g.vízből és ennyi. Ez egy jó napnak számít ha a fent leírtak megvannak. Már gyomoridegem van minden etetésnél. 3 óránként kínálom de volt már hogy 4 óránként,akkor sem kér többet.Több mint egy hete kap Maltofer cseppeket de semmi javulás. Tápszert kapna pótlásnak,de ez sem jön be neki. Ötletek,tanácsok, bíztatások?
2009. okt. 3. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele...Sokáig havi 10 dkg-okat gyarapodott. Aztán kapott cseppeket, és javult a helyzet. Mostanra pedig egy kis belessé vált. A gondok 4 hónaposan kezdődtek, és 10 hónapos kora óta jó evő. Mióta kap " felnőttesebb" ételeket is.
2009. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

én így voltam 2 hónapja. volt olyan napom,hogy sírva hívtam anyát,hogy jöjjön segítsen valamit,(mert az akkor 4 hónapos fiam) reggel evett 120 tápszert,és délután kettő van,és nem kér enni. akárhogy próbáltam etetni semmi nem kellett neki. többször voltam orvosnál voltam vele,de tápszert cserélgettünk,meg próbáltunk változtatni(a nem létező)étrendjén. egyik nap nagyon belázasodott,bevittük az ügyeletre és kiderült,hogy az étvágytalanság oka húgyúti fertőzés volt. de már olyan szintem benne volt,hogy 12 napig voltunk kórházba,és napi kétszer kapott rá antibiotikumot. már a kórházba feltűnően többet evet. én nem mondom,hogy nálatok is ez a probléma,de szerintem nem ártana ellenőriztetni a vízeletét. én a héten vittem megint az ántsz-hez,mert 3 hete nagyon rosszul alszik,de hála istennek nincsen semmi baci benne. megéri hidd el,hogy megnyugodjál. szorítok,hogy ne ez legyen a baj. vagyis inkább ne legyen semmi baj.

üdv.

2009. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Volt valami a múltkor mert egyik este belázasodott és a fütyijéből váladék jött. vittem orvoshoz másnap és antibiotikumot írt. Zinnat-ot. Elszedtük, azóta se láz se váladék. DE AZ ÉTVÁGYA nem lett jobb.

Már reggel mikor felébredek ez az első gondolatom,hogy milyen lesz a mai nap. Lefekvéskor ugyanez. Ez meg a tejemnek sem tesz jót,ha állandóan ideges vagyok.

Azért köszönöm!

2009. okt. 3. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Két hónaposan nálunk is drámaivá vált a helyzet. Megvizsgálták a vizeletét és a torokváladákát. Hál'istennek negatív volt. Mit mond az orvos? Én elkövettem azt a gyalázatot, hogy a szopóreflexet kihasználva álmában etettem meg végső elkeseredésemben. Persze ezt nem ajánlom, mert így egyéb táplálkozási zavarokat lehet kialakítani. Én sem csináltam sokáig. Aztán a homeopátiához fordultunk és hirtelen megduplázta az adagját. 60 gramm helyett rögtön 120-at evett. Esetleg próbáld meg azt. Ha van homeopata orvos a közeletekben keresd meg, szerintem. Borzasztó ez a nemevészet. Az embernek minden gondolata az körül forog, más témája nincs is. Őrület! Próbálj segítséget kérni! Orvos, védőnő, természetgyógyászat...
2009. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!