Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái, ti...

Mendy1025 kérdése:

Tápszeres babák anyukái, ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Mi még szopizunk, de ha odakerülne a sor,mikor csináljátok a tápszert,akkor előre csak egy adagot csináltok?A vizet hozzá azt is csak akkor forraljátok,vagy azt lehet,hogy mondjuk amit este felforralok vizet,azt éjszaka csak megmelegítem,és beleteszem a tápszert.Vagy mindig rögtön kajcsi előtt szabad csak felforralni?
2011. ápr. 20. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
én előre forralok, azt 1napig használom (kb annyi még kifogy). megmelegítem a vizet, bele a tápszert és kész!
2011. ápr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy csinálom, mint az első.

Forralok vizet, mire ébred a baba, addigra lehűl annyira, hogy mehet bele a tápszer, vagy csak egy kicsit kell rámelegíteni. Ha közben másra is akarom használni a forró vizet (nappal), akkor van egy erre használt cumisüvegem, abba öntök át, ott gyorsabban kihűl és ha csak forró vizem van, keverem a kettőt megfelelő hőmérsékletre.

2011. ápr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A forralt vizet 24 órán belül fel kell használni, én 1 litert szoktam készíteni, az mindenre elég. És igen, ha kihűlt csak melegítem.
2011. ápr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi babavizet használunk. Éjszaka pl. benne hagyom a cumisüveg melegítőben (melegen tartó funkció) egy Aventes pohárban, így amikor felkel, csak át kell önteni a cumisüvegbe, bele a tápszer és már kész is van. Napközben meg elvan pár percig, amíg megmelegszik a víz, de olyan is van, hogy napközben is a melegítőben van a víz.
2011. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,akkor nem lesz baja a víznek,ha nem előtte forralom,hanem eláll 24 óráig.és le kell fedni vagy nem?
2011. ápr. 20. 09:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp fedd le!
2011. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!