Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erdemes jatszoszonyeget es...

Erdemes jatszoszonyeget es pihenoszeket venni es hany honapos kortol lehet hasznalni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Cya! Én vettem, de nem sok hasznát látom, a szőnyegnek, mert amíg pici volt jó volt, elvolt rajta de ahogy elkezdett forogni mindig leforgott róla, mikor mászott, azt inkább hagyjuk is! Mindig oda mászott ahol a leg hidegebb volt a kő! Ha gondolod vegyél, nem rossz, de nem fog azon feküdni, ha már kúszik meg forog! Sok sikert
2009. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk már több mint egy hónapja van, de nem töltött rajta negyed óránál többet, egyszerűen ordít ha ráteszem.


3 hós baba anyukája

2009. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes nekünk mindkettő van és nagyon örülök neki. Pihenőszékben etetni szoktam meg amikor nem marad meg sehol akkor oda berakom vagy a játszószőnyegre. Én örülök, hogy van:)
2009. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pihenőszékünk nem volt. De én a babahordozóba tettem, úgy vittem magammal, bárhova mentem, mert nem maradt el egyedül a kiságyban.

Játszószőnyeget ajándékba kaptam a kolleganőimtől. örültem neki, mert nem olcsó mulatság, ők meg hatan összedobták.

Kb. 3 hónapos kortól játszott vele, akár fél órát is elvolt rajta, én örültem neki. Igaz, hogy amikor már elkezdett forgolódni, akkor már tényleg lemászott róla, így csak pár hónapig tudtuk használni, de addig nagyon jó volt.

2009. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 2 hónapos. Kb.2 hete tettem rá először a játszószőnyegre. Akkor max 2-3 percet maradt meg sírás nélkül. Most háromnegyed órát is elvan magában. Láthatóan élvezi. A kiságyában egyből elkezd sírni. Pihenőszékünk nincs,de biztosan az is hasznos.

A játszószőnyeget kölcsönbe kaptuk,én biztosan nem ruháztam volna be rá. De tényleg hasznos!!

2009. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pihenőszék nagyon jó, de a játszószőnyeg...
2009. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!