Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 1 éves babámnak...

Mit adjak 1 éves babámnak vacsorára, ha nem hajlandó megenni a kenyeret?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam 21 hós, de még mindig nagyon ritkán eszi meg a kenyeret. A virslit például mindig üresen ette, vagy a párizsit is legtöbbször, szerintem attól nem lesz baja. Próba. Viszont egyszer én pirítós kenyeret ettem, nem keményre pirítva, csak úgy egy kicsit, meg akarta kóstolni és azóta azt nagyon szereti. Megvajazom vékonyan és amellé adok párizsit. Esetleg meleg kakaóba apró kenyérfalatkák tépkedve? Bundás kenyér? Bár lehet, hogy az még korai 1 évesen és főleg vacsora. De reggelire? üdv
2009. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindig főtt kaját adok vacsira. A kenyér, sajt, esetleg péksüti, stb. reggeli nálunk.

2009. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk egy időben szépen megette a kenyeret, mostanában nem nagyon akarja. Most főzeléket kap, vagy tejbegrízt, de nagyon szereti a krumplipürét, kis felvágottat kockázok bele.
2009. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nagyon jók az ötletek!
2009. okt. 1. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!