Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak a babámnak vacsorára?

Mit adjak a babámnak vacsorára?

Figyelt kérdés

10 hónapos, eddig szopin aludt el, de már nem lakik jól a tejcimmel. Íratunk neki tápszert, de azt nem issza meg. Nincs ötletem, hogy mit adhatnék neki, amit meg is eszik/iszik és jól is lakik vele.

Tejpépet kapott uzsonnára, nem tudom, hogy az esetleg vacsira is jó lenne... lehet naponta kétszer adni?

Előre is köszönöm a segítséget.


2011. ápr. 14. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Tejpépet én reggelire vagy uzsonnára adok, egymás után nem szoktam, és nem minden nap. De vannak folyékony tejpépek azokat is szereti a lányom, de ő a tápszert is megitta mindig. Próbáld meg a folyékony tejpépet vagy esetleg a főzeléket.
2011. ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, mi is így voltunk, a tejpép nem segített, sőt sokkal hamarabb kelt fel és egész éjjel szomjas volt tőle.

Ami nekünk bejött, hogy végig aludja az éjszakát a "rendes" vacsi: vajas kenyér, joghurt, utána egy pici szopi.

Most 11 hónapos és kb. két hete alussza végig az éjt, mióta így vacsizunk.

2011. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk meg a babapiskóta vált be leöntve tejcsivel. Laktató, és finom.
2011. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha tápszert írt a doki?lehet azért nem issza,mert keserű.Próbálj nem ha tápszert,vagy ízesítettet adni neki,az már van tíz hónapos kortól.Én amúgy tejpépet adtam sokáig fiamnak vacsorára,de uzsonnára nem.akkor joghurtot kapott vagy gyümölcsöt túróval.
2011. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!