Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hós babámnak kevés vacsorára...

8hós babámnak kevés vacsorára az anyatej, melyik tápszert vegyem meg?

Figyelt kérdés

Annyi fajta van... nem tudok csak név alapján választani, kíváncsi lennék a tapasztalatokra véleményekre.

Valami olyan kellene ami tápláló, mert ugye vacsira lenne


2011. márc. 23. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
én tejpépet adok,neki ,de így is felkel vagy 3szor az éjjel:(
2011. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj valami Jó éjt tápszert. A fajta majdnem mindegy. A Beba tartalmaz probiotikumot és állítólag édesebb, mint a többi. Talán érdemes lenne ezzel próbálkoznod. Egyébként vannak válogatósabb babák, akinél többet is végig kell kóstolni.

De lehet, hogy nem a tápszer a megoldás, hanem este fürdés előtt próbáld meg megetetni valamivel. Főzelék, joghurt, krémtúró, kenyérfalatkák, vagy bármi és akkor hátha elég neki az anyatej éjszakára.

Nyugodt pihenést kívánok nektek!

2011. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tápszer is kevés lenne, és ennyi idősen már nem szoktatnám rá, főleg hogy van tejed. Inkább adj főzeléket este is. Délben húsos főzelék, este pedig hús nélküli. Vagy joghurt, tejpép.
2011. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is inkább a másféle vacsira szavazok. nem tudom, hogy hogyan álltok a hozzátáplálással, hánykor eszik a babád délután, de én is azt tenném, hogy az uzsonna és a fürdés utáni szopizás közé beékelnék egy vacsit, lehet az főzelék, vagy tejpép is. mondjuk én délután adtam a lányomnak tejpépet, viszont ő tápszeres volt.

a tápszerek közül sokan dicsérik a bebát, azt én sosem próbáltam, a lányom milupa milumilt evett. 8,5 hósan már a hármast kapta.

2011. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy már próbálkoztam tejpéppel, de mintha nem telítené el a pocóját, mert éjfélkor már kelt szopizni, pedig tejpép és szopi együtt volt a vacsi!

kaptam a védőnőtől tápszer mintát, fél adag tápszer és szopi már hajnali 3ig kitartott...

Igazából szerintem az a baj hogy többször kér enni délután, de kevesebbet eszik mint kellene és ezért a vacsi mennyisége is kevesebb mint amennyi elég lenne éjszakára

úgyhogy még mindig tanácstalan vagyok

2011. márc. 23. 21:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Sinlac.Nagyon bevált nekünk.Fel kell íratni.
2011. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!