Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatej mellé eszik még...

Anyatej mellé eszik még valamit vacsorára a babátok (8 hó felett)?

Figyelt kérdés
Most min. 3x kelünk éjszaka, mert szopizni akar és már nagyon fárasztó. Próbáltam tápszert adni neki, de a cumisüveget eltolta. Jó éjt tejpéppel is próbálkoztam, az sem kellett neki. A szopizást nem akarom elhagyni, de látom, hogy nem elég neki.
2010. aug. 7. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam is 1 éves koráig kelt 3 óránként szopizni. 10 hós korától kapott vacsit. Most18 hós, és még mindég 1-2x ébred és szopizik.
2010. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, tejpéppel próbálkoztam ma, majd kiderül, de nekem javasolták a rendes esti vacsit (hús+főzelék...)
2010. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, főzeléket.

Nagyjából így nézett ki: reggel szopi, tízórai szopi+ gyümölcs, ebéd szopi+ főzelék, uzsonna szopi, vacsora szopi+ főzelék és volt még egy kora hajnali szopi általában. Tehát 5-6 szoptatás, 1 gyümi, 2 főzelék.

2010. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én este 7-negyed 8-kor "falatkákat" adok neki: kifli, virsli vagy valamilyen felvágott, sajt, paradicsom...

Aztán elalvás előtt cicizik még. Ha nem jön a foga, vagy nincs egyéb baja, 1x kel fel valamikor hajnalban.

2010. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Másidik vagyok, átaludta az éjszakát, hogy a tejpéptől lakott-e jól, nem tudom, de azt kapott...
2010. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, próbálkozom akkor valamit még belépréselni lefekvés előtt :-)

Gratulálok, hogy átaludta!! Nálunk az utolsó átaludott éjszaka kb 3 hónaposan volt :-)

2010. aug. 8. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!