Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá hogy többet...

Hogyan vegyem rá hogy többet egyen?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 hónapos mult.Naponta 750 ml kéne megennie,de nem eszik csak 600-650 ml-t.Nem is hizik tul sokat,mert 2 hét alatt hizott 20 dkg-t.Ja és tápszeres.
2009. szept. 29. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár az én lányom anyatejes de addig amíg nem ordít az éhségtől szerintem nem éhes. Majd kialakul nála. A tápival esetleg nem lehet probléma? (íze stb..)Mi az hogy meg kéne ennie ennyit és ennyit...Minden gyerek más a tiéd csak ennyit igényel.
2009. szept. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, annyit eszik amennyi kell neki.
2009. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem volt soha egy nagyevő. A nagykönyv szerint előírt mennyiségnek mindig csak a felét ette meg. Tudja ő, hogy mennyire van szüksége.
2009. szept. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont ebben a helyzetben voltam. A lányom 11 hetes, soha nem evett meg 720-750 ml-t. Elvittem az orvoshoz, aki annyit mondott, hogy figyelni kell a súlyát, gyakrabban mérni. Ha hosszabb ideig nem eszik esetleg vérvizsgálat, hogy nem vérszegény e. Ja, és egyébként azt mondta, ha egy ilyen korú baba mozgékony, gőgicsél, vidám, akkor nem valószínű, hogy beteg. Az én lányom is 600-630 ml-t eszik max.
2009. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!