Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet annak valami kovetkezmen...

Lehet annak valami kovetkezmenye ha nem porszivozom ki kisfiam orrat?

Figyelt kérdés
nathas,es nem engedi kiporszivozni az orrat,nagyon sir,de a baratnom azt mondja muszaly kiszivni mert letapad es baj lesz.igaz ez?
2009. szept. 28. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát Én nem kockáztatnék, ha már egyszer van ilyen, hogy porszívós orrszívó, hát igenis használni kéne. Sokkal hatékonyabb, mint a sima orrszívó (saját tapasztalat), és lehet, hogy semmi baja nem lesz, ha nem használod, de az is lehet, hogy kap egy jó kis arcüreg, vagy fülgyulladást, aztán adhatod Neki hetekig az antibiotikumot stb. Nekem már megy a dolog egyedül is, kislányom is sír, de amikor végzünk, és felméri a szitut (tud végre lélegezni), olyan boldogan tud mosolyogni, már ezért is megéri.
2009. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
13 honapos.
2009. szept. 28. 22:03
 13/15 anonim ***** válasza:

21:19 vagyok

Az elején én is sima orrszívót használtam, most volt náthás a 15 hós fiam és most vettünk porszívósat, és ezzel nem is sír annyira mint a simával, mert sokkal rövidebb ideig tart és rögtön van hatása.

Kap levegőt és szopizhatja az ujját.


13 hóson nyugodtan használjátok és hidd el jó, mert a fül-orr gégészeten nem szaroznak, felszúrják a fülét stb. az ezerszer rosszabb gyereknek, szülőnek!

2009. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
es olyankor mi ateendo,ha ki porszivoztam az orrat egy kis viz jott ki belole,de megis hallom hogy tele van az orra...
2009. szept. 29. 00:52
 15/15 anonim ***** válasza:
előtte be kell fújni sterimarral!
2009. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!