Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hiába porszívózom naponta...

Hiába porszívózom naponta kétszer a pici orrát akkor is szörcsög, pedig mindig befújom tengervizes orrcseppel. Mit ronthatok el? Félek, hogy ezért majd felszúrják a fülét.

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem többször szívd az orrát.Én annyiszor szivatom neki,ahányszor szükséges.Énis fújok be neki tengervizes oldatot,várok vele,és utána porszívózom.
2010. szept. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Porszívózhatod töbször is,ha úgy látod,hogy szükség van rá.Te sem kétszer fújod az orrod,mikor náthás vagy!Mi mindig kapunk a doktornőtől még calcimuskot(úgy írja fel).Hamar meggyógyul tőle.Nem kell mindig rosszra gondolni!

Minden jót,mihamarabbi gyógyulást!

2010. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis jelenseg. Ha meg vagy fazva, te is tobbszor fujod az orrod, nem? A tengervizes orrspray csak arra jo, hogy fellazitsa a valadekot. Szivd az orrat tobbszor egesz nyugodtan. Nem tudom mekkora a babad, de ha esetleg iszik vizet vagy tapszert kap, akkor tegyel bele naponta 10 csepp Cebiont, az is segit.
2010. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nálunk 3 hétig volt így.

én is úgy féltem, hogy majd felszúrják stb..

szívtam állandóan, de utána is maradt benne cucc, szegény úgy szörcsögött, sokszor felébredt éjjel, szopi alatt is rossz volt.

adtam köptetőt, nyálkaldót, stb....de ezek nem segítettek. elmúlt a nagy taknyozás, de picit még azóta is szörcsög.

viszont jönnek a fogak, és oolvastam, hogy van baba, akinél így reagál a szervezete (van aki lázas lesz vagy hasi-masi, vagy nyugtalan, nálunk szörcsögés lesz)

2010. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!