Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen koran hust? Mi lehet...

Ilyen koran hust? Mi lehet ennek a kovetkezmenye?

Figyelt kérdés
Egyik ismerosom kisfia egyidos az en kisfiammal,de o mar 1 honaposan adott a picinek gyumolcsot,es ami a leg erdekesebb 2-3 hosan mar hust is!Ez nem helyes en mondtam is neki de nem hallgat ram!Felek kart tesz a piciben!4 hos kisfiu anyukaja
2010. aug. 4. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is korán kezdtem a kislányomnál a hozzátáplálást nade nem ennyire, ez még nekem is sok.
2010. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A babák bélrendszere nincsen felkészülve a korai hozzátápláláshoz! Ezért van a anyatej, ennek hiányában a tápszer! Lehet, hogy most még semmi baja nincs a babának, de később komoly emésztési gondjai is lehetnek! Szegény gyermek!
2010. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Allergia, bélrendszeri problémák, mint pl. Chron-betegség, immunrendszeri gondok, ésatöbbi.


DE! Én már meguntam mindenkinek azt szajkózni, hogy szoptasson minél tovább, lehetőleg 6 hónapig, és ha tápszeres, akkor is, de minimum 4 hónapos korig csak azt kapja a gyerek. El sem hiszed, mennyire lenéznek ezért, mintha rosszat tennék a gyerekkel, hogy fél éves koráig csak anyatejet akarok neki adni (4.5 hónapos most). Ez egy szélmalomharc, hidd el. Mindenki eldönti, hogy mikor mit a gyereknek, ennyi. Az információ a rendelkezésére áll mindenkinek, vagy él vele vagy nem, az ő dolga.

Felesleges itt sopánkodni, hogy jaj szegény gyerek, mi lesz vele, úgysem tehetünk érte semmit (ha ennyi esze van az anyjának).

2010. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Kedves előző! Mi akik nem tudunk szoptatni is nagyon unjuk mikor azzal jönnek , hogy meddig kellene szoptatni. HA NINCS TEJÜNK AKKOR NEM TUDUNK SZOPTATNI!!!!!!!!!!!!!!!


A kérdezőnek a válaszom, hogy nagyon korai a barátnő hozzátáplálása. Az én kislányom tápszert kap (nem volt tejem és annyira begyulladt, hogy csak genny jött belőle, azt a fájdalmat nem kívánom senkinek, a szülés semmi nem volt ehhez képest) most 5 hónapos de én most kezdek a gyümölcsökkel, nem kell annyira sietni, nem is értem a barátnőd miért csinálja ezt?

2010. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elozo!Azt mondja nem lesz neki semmi baja!McDolnaldsban voltunk es a picinek egy koromnyi csirkemellet adott mire a parja ne add neki mert ki tudja mi van benne,erre o semmi ez csak csirkemell!Mi parommal csak osszeneztunk!Az o gyerekuk bele szolni nem erdemes,de ez mar nekem is sok volt!
2010. aug. 4. 15:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak, előző voltam: félreértetted, amit írtam, az én hibám, nem volt egyértelmű. Nyilván a tápszeres babák anyukáinak nem azt mondom, hogy szoptassák a babát, hanem hogy 4 hónapos korukig CSAK tápszert adjanak, ne kezdjék meg a hozzátáplálást ennél előbb.

Elnézést ismét, de nem kellett volna nekem esni.

2010. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor bocs, de szerintem mi akik nem tudunk szoptatni már érzékenyen reagálunk és nagyon sok támadást kapunk, nekünk mindig mindenhol magyarázkodni kell. Boltban, postán mindenhol és még így is furcsán néznek ránk! Szívesebben szoptattam volna , főleg kihagytam volna ezt a kínkeserves gyulladást, nem volt leányálom. Mindenki tudja milyen jó dolog az anyatej nem kell ezt mindig minden kérdésnél előhozni, főleg úgy , hogy mi azt érezzük kevesebbek vagyunk (úgyis azt érezteti mindenki) ezt akkor értenéd meg ha nem tudtál volna szoptatni!


Mc Donalds-os kaja? Atyaúristen, na az tényleg már a szemét kategória! Azt én ha lehet még akkor is kerülni fogom ha már nagy lesz. Nemsokára sült krumplival és Kolával fogja tömni?

Szegény gyerek!!

2010. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ez van!Es a szemeben valahol en vagyok rossza anya,hogy en meg csak olyan etelt adok neki ami megengedett,es bebietelben is csak ami 4 hos kortol van!Sajnos a kisgyerek eleg nagy sulyu mar most is,o nme hordja sehova pedig kene itt nalunk is!Anyukam szokta mondani nehogy hallgasak ra,mert majd meglatja tonkreteszi a gyermeket!Sajnalom a picit!De mi csak azt nezzuk h teszi tonkre!
2010. aug. 4. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!