Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan éltétek meg Ti, mikor...

Hogyan éltétek meg Ti, mikor egy éves lett a babátok?

Figyelt kérdés
Megható volt? Többet gondoltatok a szülésre? Gyorsan elment az idő?
2009. szept. 28. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem szerdán lesz 1 éves a kisfiam. Benne vagyunk a bababónusz programban a DM-nél,és ma reggel küldtek egy hűtőmágnest amire az van írva,hogy Boldog Születésnapot. Elkezdtem sírni,a kisfiam meg csak néz,hogy anyának mi baja van!? :)

Egyébként teljesen kétségbe vagyok esve,hogy ilyen gyorsan elment ez az 1 év! "Tegnap" született,most meg már ott tartunk,hogy fogja a kezem és sétálunk a lakásban. Ami a legjobban megviselt eddig,hogy a bölcsiben várólistára vették. (remélem nem lesz rá szükség,de biztos ami biztosa alapon felírattuk) Akkor döbbentem rá,hogy nem lesz mindig mellettem. Kész voltam. És azóta is ha rágondolok,összeszorul a torkom,hogy nem lehetek állandóan vele. Persze tudom,ez az élet rendje. De akkor is!

2009. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én minden szülinapjukat, megkönnyezem pedig már 2 és 7 évesek és hál istennek még mindig elevenen él bennem az a nap amikor megszülettek. És igen nagyon gyorsan megy az idő!!! Sajnos :-(
2009. szept. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A fiam még csak 10 hónapos, de olyan gyorsan elrepült ez a 10 hónap.
2009. szept. 28. 10:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk pont ma 1 éves a kisfiunk :) Meg vagyunk hatódva. Hihetetlen h most volt még csak nemrég kis nokedli :)
2009. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Boldog születésnapot és hosszú boldog életet a picinek:)
2009. szept. 28. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont ezt a kérdést szerettem volna feltenni..A kisfiam jövő hónapban lesz egy éves. Most született, mélyen bennem van az emléke. És az elmúlt 12 hónapja is. Elszorul a szívem, ha arra gondolok, már sohasem leszünk olyan testi-lelki közelségben mint az első évben. Egyre önállóbb, egyre kevesebb segítségre lesz szüksége. Persze, még sokáig itt marad velem, és láthatom, ahogy felnő, de ez az első szülinap kicsit keserédes.
2009. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!