Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lesz baja? Nyugtassat...

Ugye nem lesz baja? Nyugtassatok meg

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves 10 hónapos kora óta meg yés imád lépcsőzni!Ma kiment a folyósósra és nem vettem észre h nyitva a lépcsőház ajtó és leesett a lépcsőn!Már nyugatót kellett bevennem anniyra készen vagyok,h milyen 1 felelőtlen nőszemély vagyok remegek az idegtől!2 csík keletkezett a homlokán ami picit be is dagadt meg lehorzsolta az orrát!És nagyon sírt,ő is megijedt!Végignéztük a párommal,sehol máshol nme találtunk semit rajta csak a fején ahogy beütötte a homlokát!azóta nagyon jól van játszik,visong,evett ivott jó a kedve!Párom azt mondta ne vigyük be nincs semmi baja!Szerintetek?Anniyra félek,nagyon rossza anya vagyok!Állandóan ez jár a fejembe h rosszul is végződhetett volna!
2009. szept. 27. 12:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindnekinek a megnyugtató válaszokat!Tényleg jól esik!kicsit már nyugodtabb vagyok,csak ilyen rémképeim vannak,folyamatosan lejátszódik bennem h mi lehetett,h esett stb.....kiráz a hideg!de örülök h ennyivel megúszta!Hál a JÓ ISTENNEK!

Az a baj még h már ott tartok-anniyt gondolo rá-h nme tudom h egyből felsírt e v sem!Ezen megint pánikolok,mivel ugye nem tudom melyik másodpercben mi történt csak azt h elkezdett sírni én megfejvesztve rohantam!Remélem nme volt eszméletvesztés!

2009. szept. 27. 20:45
 12/15 A kérdező kommentje:
Egy barátnőmnek mertem csak elmondani senki másnak mert annyira szégyeltem magam!Ő is vigasztalt akkor meg is nyugodtam kicsit,csak nme tudom h fogok aludni mert lehunyom a szemem és állandóan az a kép van előttem ahogy sír a lépcsőn:-(((((
2009. szept. 27. 20:47
 13/15 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg. tudom milyen érzés, mert nálunk is előfordult 2-szer is, hogy bevágta a fejét.

Egyszer az ágyról esett le, egyszer meg a feje koppant a járólapon fél méterről, a babi taxival vágódott el.

Mi mind a 2-szer bevittük dokihoz, mert jobb félni, mint megijedni. Nagy valószinűséggel nem lett baja, és tényleg sok babával előfordul ez, de azért jobb, ha látja orvos, ő majd eldönti. Aztán nálunk mind a 2-szer kiderült, hogy nem lett baja. Amiket szoktak ilyenkor kérdezni, azzal tudok segíteni: eszméletét elvesztette-e, egyből sírt-e( az a jó), nem hányt-e, nem aluszékony-e utána, a pupilláját nézte meg lámpával, hogy szűkül, tágul-e, a fülébe nézett bele, hogy nincs-e koponyavérzése, meg a babáknál a kutacsát nézik meg, hogy nem dudorodik-e ki, mert ha igen, az is baj. Ha ezeket megnézed, és nem észleled, akkor valószinűleg nincs gond, de nézesd meg inkább. Én is voltam már tök ideg párszor, tudom milyen érzés, alig bírtam megynugodni. Kitartás!

2009. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszike!

Néztem a kutacsát-az ok,jókedvű,eszik iszik,nem aluszékony,nem fáradékony,nincs eltérés a megszokottól,néztem a fülét olyan sznten h csak belekukkantottam nem volt vérzés,pupillájázt is próbáltam kisebb nagyobb sikerrel,mert játéknak fogta fel és kuncogott nagyokat!nem hányt stb,egyedül az idegesít h volt e eszmélet vesztés,egysezrűen már nme emlékszem semmire!Oylan gyorsan történt,de szerintem nem volt....jajjj nem tudom!Nagyon sírt,de csak akkor kezdett el igazán amikor kirohantam sikítva,kiabálva hozzá és felkaptam majd berohantam vele....addigra már nagyon sírt meg én is totál kész voltam és a párom vette ki a kezemből,és ő vigasztalta!Viszonylag hamar megvígasztalódott,csak mondta h remegett is anniyra sírt+Szerintem megijedte nagyon!Tőlem is!

2009. szept. 27. 21:04
 15/15 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló vagyok, még annyit, hogy ne okold magad, sok gyerek esik kel ilyenkor, nem azt jelenti, hogy felelőtlen vagy, ehhez elég egy pillanat, hogy az ember nem néz oda. Én is elgondolkoztam akkor, hogy rosszul csinálom a dolgokat, de nem kell okolni magad!!

Még utána átgondoltam, hogy milyen veszélyforrások lehetnek még,és próbálom azokat megelőzni.

2009. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!