Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugtassatok meg, hogy nem...

Nyugtassatok meg, hogy nem mindenki bio-vegetát használ, ugye?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 21:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Megnyugtatlak!Én nem.Ugyanis semmilyet sem.
2010. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Te csinálod jól!!!!Én sajna használok.Bár ha a babám is eszik belőle (15 hós) akkor csak keveset.
2010. nov. 7. 21:46
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Én sem használok semmilyet.
2010. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én vegamix-et használok, ha erre gondolsz mint bio vegeta.

Kb. 6 hónapja vettem, de alig fogyott belőle.

Magunknak nem főzök, de ha főzök is, akkor már abba is ezt teszek. Van egy teli vegetás dobozom, még valamelyik karácsonykor vettem.... szerintem meglesz még pár évig.. nem használok sima vegetát. Szerintem ez a vegamix az ízek miatt jó. Van, hogy só helyett azt teszek bele, de keveset.

2010. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
mi se használunk ételízesítőt, vegetát, delikátot, ilyesmiket. Ha valamibe nagyon muszáj, akkor van itthon reform is, bio is és abból teszek az ételbe egy keveset (pl. ha vendégek jönnek).
2010. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én Delikátot használok. Miért? Mi vele a gond?

Élelmiszer ipari technikusként tudom, hogy semmi másból nem áll, mint szárított fűszernövényekből és sóból.

2010. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én is vegamixet használok. Egy árban van a sima vegetával.
2010. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mi vele a gond,csak mindenhol azt olvasom itt,hogy mennyire egészségtelen.Ezért kérdeztem csak.
2010. nov. 7. 22:23
 9/21 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak! Semmilyen vegetát nem használok! :-)
2010. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én sem használok Vegetát, de anyósom igen. Így ha náluk vagyunk a kisfiam is eszik. Nekem ennyi még belefér.

Egyébként úgy tudom nátrium glutamátot tartalmaz, ami ízfokozó. Hogy miért káros azt nem tudom, de amikor terhes voltam rajta volt a kerülendők listáján.

2010. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!