Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 11 hós múlt és még...

Kislányom 11 hós múlt és még egy foga sincs, de még csak jele sincs egy fogacskának sem. Kicsit aggódom. Nyugtassatok meg, hogy nem késő még és lesz vala fogacska a szájában. Meddig nem késő?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodj meg,lesz neki foga:)

Kisfiamnak az 1 éves orvosi vizsgálaton látták csak az ínyén,hogy jönni fog a foga,addig semmi.Én is aggódtam,de mikor mondta a doki,hogy itt egy fogacska készülődik megnyugodtam.Igaza volt rá 2 napra ki is bújt.

2011. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, előbb-utóbb kibújik. A fiamnak 13 hónaposan jött ki az első foga, de akkor rögtön kettő is. Utána meg fönt egyszerre négy. Állandóan kettesével/négyesével jöttek a fogai.
2011. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


az egyik ismerősünknek 19(!!)hós volt a kislánya mikor kibujt az első fogacska, s ez nem vicc:)!!

nem kell aggódnod! azt mondják h akinek körme és haja van,annak foga is lesz, mert ugyanaz a gén felelős értük. szóval türelem:)attól még adhatsz neki darabosat és kenyérfalatkákat mert az inye elég erős már h elmajmolja:)az én 10,5hósomnak 2db foga van, az sem túl sok:)

2011. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10 hónaposan bújt ki a kisfiam első foga, pontosabban az első kettő (mindig párosával jön neki). Most másfél éves, és 6 foga van :-)) De mindent el tud majszolni, csak a húst vágom apró darabokra neki, de azt ennyi idősen még akkor is vágnám, ha 20 foga lenne.
2011. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!