Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lesz beteg, nyugtassa...

Ugye nem lesz beteg, nyugtassatok meg h nem?

Figyelt kérdés
3 hónapos kislányom ma nagyon nyügi volt.szinte álladnóan sírt sehogy és sehol nem volt jó neki.elöször hasfájásra gyanakodtam mert nagyon sokat pukizott adtam neki espumisant de nem változott.már kétszer mértem a hőjét elöször 37.4 volt most meg 37.8 (ebből kell még levonni).lehet h beteg lesz sztetek?Vagy mi baja lehet.fogzás esetleg de ahhoz még picike nem?tanácstalan vagyok és félek az áéjszakától h mi lesz.mire figyeljek?köszi a segítséget
2010. máj. 18. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, tulajdonképpen a nyűgösségen kívül semmi baja, annak pedig számos oka lehet, fogzás kezdete, hasfájás, bármi, arra figyelj, hogy ha esetleg 38 lenne a hője azt csillapítsd, itasd, de szerintem nem lesz baja.
2010. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az en lanyom roseolasan viselkedett igy, 6 honaposan. Az orvos eloszor mondta, hogy fulgyulladas, de elvittuk szakorvoshoz, szo se volt errol. Persze sirdogalt, nyugos volt es a laz. Mentunk mas gyermekorvoshoz: biztos a hasat rontotta el.....

A lazat Nurofennel levittuk. Vegul en jottem ra, hogy mi a baja egy konyvbol, a tipikus gyermekbetegsegeket neztem. Tehat roseola: elso ket nap laz, azutan a laz elmulik es jonnel pisi piros pettyek a buksin es a testen, ha jol emlekszem. 1/2 napig. Csak tuneti kezeles kell a laz miatt, es magatol elmulik.

2010. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de nem lázas!
2010. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már arra us gondoltam h tegnap fagyasztott tejet adtam neki megkostoltam nem érztem rossznak.hogy még is az volt és az jönne most ki rajta?már nem tudok mire gondolni.:(
2010. máj. 18. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én nem tudlak nyugtatni, az enyémnek így indult. 1 óra múlva 39 fokos lázzal rohantunk az ügyeletre, pedig csak nyafi volt.

de remélem nálatok nem lesz ez.

2010. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet a fogzástól, az én lányomnak 3 hónaposan már kint volt az alsó két foga, de lehet ettől az összevissza időtől is. Jelenleg 7 hónaposak vagyunk és pár napja amióta ilyen az idő nagyon felborult a napirendünk, eddig 8-9 között indult a napunk, most egyik nap 6 kor másik nap 10 kor kel és sehol sem érzi jól magát csak nálam. Nem volt kézbe szoktatva.
2010. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nyugodj meg az anyaság ilyen izgalmakkal jár,én ezért vártam 10 évet nem tudtunk dönteni legyen-nelegyen 2. gyerköc ,mert sok idegessség ,izgalom a szeretett miattt.Hát szerencsére megkaptuk a kicsi fiunkat meg is lepödtünk,imádjuk,de állandoan tudunk aggodni.Érdekes a nagyfiunknál már elmult rólunk ez a furcsa izgalom szerencsére.Ő-t is imádom,de már nem izgulok,ha köhög,v. fáj kicsit-itt-ott neki.Olyan érdekes érzések ezek.EGYÉBKÉNT UTÁLOM MAGAM HOGY ILYEN IZGULOS VAGYOK de nem tudom leküzdeni.
2010. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!