Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lesz baja? Nyugtassat...

Ugye nem lesz baja? Nyugtassatok meg

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves 10 hónapos kora óta meg yés imád lépcsőzni!Ma kiment a folyósósra és nem vettem észre h nyitva a lépcsőház ajtó és leesett a lépcsőn!Már nyugatót kellett bevennem anniyra készen vagyok,h milyen 1 felelőtlen nőszemély vagyok remegek az idegtől!2 csík keletkezett a homlokán ami picit be is dagadt meg lehorzsolta az orrát!És nagyon sírt,ő is megijedt!Végignéztük a párommal,sehol máshol nme találtunk semit rajta csak a fején ahogy beütötte a homlokát!azóta nagyon jól van játszik,visong,evett ivott jó a kedve!Párom azt mondta ne vigyük be nincs semmi baja!Szerintetek?Anniyra félek,nagyon rossza anya vagyok!Állandóan ez jár a fejembe h rosszul is végződhetett volna!
2009. szept. 27. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, még a legjobb helyeken is előfordul az ilyesmi, gondolj bele, hogy 9999esetben meg nem történt semmi, mert ügyesen vigyáztál rá, és ezután még jobban fogsz.Egy ilyen kismanóval nagyon sokminden megesik.

Nálunk is volt már hasonló, én megnézettem a gyerekorvossal, az is áttapogatta, és nem talált semmi bajt. Azt mondta, jó, hogy a hasát és az arcát ütötte be, és nem hátul a fejét. Vagy hívd fel a gyerekorvost, hogy megnyugtasson, vagy vidd el az ügyeletre, szerintem azonban semmi baj. Mindazonáltal egy napig figyeljétek fokozottan, hogy nem lesz e baj, nincs e rosszabbul. Szerintem ő már el is felejtette.

Ahogy a gyerekkoromra visszaemlékszem, velünk számtalanszor történt mindenféle galiba, volt egy nagy, széles pengéjű kenyérvágó késünk, mindig annak a lapját nyomták anyámék a fejünkhöz, hogy visszanyomják az éppen keletkező púpot.:-)

2009. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy!csak rettentő látvány volt és érzés,a tudat meg minden!szörnyen érzem magam!hogy lehettem enniyre felelőtlen!Végig néztem én is a fejét,de csak a homlokán láttam 2 csíkot ami már be is lilult,meg az orrán a horzsolást!Kicsit be van dagadva,meg a csík a lépcső élétől van én is tettem rá gyorsan hideg türcsit és azzal nyomtam picit!
2009. szept. 27. 12:50
 3/15 anonim ***** válasza:

Ne viccelj!!Nyugodj meg, egyáltalán nem vagy rossz anya!!Ilyenek előfordulnak!Én a pelenkázóról estem le kiskoromban, nem lett semmi bajom:)Mindenhol vannak ilyen sztorik, még különbek is!

Kishúgom, mikor 2 éves körül volt, a lábbal hajthatós motorral tanyált,úgy beütötte a száját a küszöbbe, hogy elkezdett vérezni a foga.De aranyos volt, nem sírt, csak láttuk hogy folyik a vér a szájából végig a kezén(mert leszállt a motorról, és leült szopizni az ujját:))Diétáznia kellett hetekig, mert meglazultak a fogai.Mikor már jobban volt, a nagybátyám véletlen rávágta az ajtót, kezdhették szüleim előröl a diétát.

Öcsém a strandon, a gyerekmedencében csúszott el úgy, hogy ki is esett a foga 4 évesen!Pár évig olyan volt,mint egy 7éves, akinek elkezdtek mozogni a fogai.Szóval vannak sztorik, szerintem más is tudna mesélni, ez nem a szülő felelőtlensége!!Főleg, ha szeret is lépcsőzni, és tud is,ilyen tényleg megesik!Ne idegeskedj, nem vagy rossz anya:)

2009. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!Csak nem tudok megnyugodni h nagyobb baj is lehetett volna!És a kis feje.....jajj nagyon rossz!Remegek mint a kocsonya!de Ő jól van látszólag...azonnal felsírt,meg meg is ijedt szegényem főleg azért mert én is sikítottam.....
2009. szept. 27. 12:53
 5/15 anonim ***** válasza:

szia!


kb 3 hós volt a picim, amikor szólt valamiért a férjem, én meg épp büfiztettem és siettem gyerekkel együtt. A nagy lendületbe véletlenül neki mentünk a szekrénynek. Az életben nem felejtem el! Valószínűleg csak súrolta a babát, mert az első megszeppenési sírás után jóízűen aludt, de mondtam a férjemnek, hogy ilyen egy hüle, felelőtlen nőt mint én, és ha baja lesz és ha.... A férjem nyugtatgatott, hogy nézzem meg, nem vérzik, nincs pukli rajta, nem sír, akkor valószínű semmi baja. Hála az égnek , nem is lett. Akkor rögtön nem mentünk el vele dokihoz, de később csináltattunk koponya uh-t és semmi gond nem volt vele. Nem vagy piszok , ügyetlen...stb. anya, ezt felejtsd el! Vannak olyan események, amiket nem tudunk sajnos irányítani! Ha megnyugtat, vigyétek el azért dokihoz! De ne idegeskedj, nem vagy rossz anya!!!!

2009. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ó, ilyen mindenhol előfordulhat, és hidd el még veletek is lesznek ilyesmi esetek, egyszerűen nem lehet kivédeni. HIsz ha megy az utcán elesik, még jobban is megütheti magát. Nem tudsz mi tenni ellene. Én legfeljebb annyit tennék a helyedben, hogy felhívnám a háziorvost, megkérdezném, kell-e valamit tenni, vagy mit kell figyelni.

Nyugodj meg!

2009. szept. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ok felhívom a dokitnkat!

Nem szeretnék több ilyet,bár tudom nehéz kivédeni bizonyos dolgokat de ezt kivédhettem volna!Leesett a lépcsőn......bezárhattam volna rendesen az ajtót stb!

2009. szept. 27. 12:58
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem 24 óráig figyeld meg, nem hány e vagy furcsán viselkedik, ha nem akkor kutya baja. Elhiszem, hogy megilyedtél, az enyém is ennyi idős volt mikor nekirohant az erkény ajtónak és betört a feje, ráadásul ott álltam pár lépésre tőle, gondolhatod én is mit éreztem.

Szóval nyugi, megesik ez 1-2X:)

2009. szept. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg ilyenek tenyleg mindenhol vannak.Az en fiam tegnap a bebikompal esett orra a homokozoban,mert ment volna a homokba jatszani,nekiszaladt es a homok megfogta az elso kerekeket es ,hat..harapott 1 falat homokat.kicsit megilyedt de semmi baja nem lett.ott alltam tolle 10cm-re es beszeltunk o valaszolgatott es tenyleg 1 masodperc volt az egesz,meg utanna kaptam de nem ertem el.Megilyedtunk mind a 2en de hal' istennek nagyobb volt az ijedtseg.Megmostam a szajat es jatszottunk tovabb a homokban.
2009. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Egyébként a doki mondta is, hogyha nem veszítette el egy pillanatra sem az eszméletét, akkor szinte tuti, hogy semmi baj.

2009. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!