Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány óra körül van nálatok a...

Hány óra körül van nálatok a fürdetés? És előbb fürdés utána vacsi, vagy pedig fordítva?

Figyelt kérdés

Nem szeretnénk se stúl korán, se túl későn, mert ha valahol vagyunk akkor ne kelljen 5kor hazaindulni mert 6kor már fürdés van. Meg apa is 18.30ra ér haza, fürdik stb. és nem szertnénk őt sem kihagyni belőle.

De nem szeretnénk nagyon későn sem, mert nem lenne túl jó ha mondjuk este 11 körül kerülnénk ágyba.

Bocsi a sok kérdésért de első baba.

22 hetes km


2009. szept. 26. 16:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálunk fél7-7-kor van fürcsi de magától kialakítja a baba amikor már érzékeli mikor van éjjel. Olyan 2 hónapos volt amikor azt vettem észre, hogy ha nem fürdetem meg időben nagyon elalszik és akkor már nem is tudom. Már 7,5 hónapos és tudja mikor annyi az idő kb. és várja a fürdést.

Lehet, hogy nem mindegy mihez van szoktatva eleinte tehát szerintem akkor fürdesd fél8-8-kor. Hátha bejön. Ha nem, akkor meg muszály igazodnod.

2009. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Azt elfelejtettem, hogy közvetlenül utána van nálunk vacsi és rá fél órára már tuti alszik.

2009. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!