Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este fürdetés előtt etettek...

Este fürdetés előtt etettek vagy fürdés után?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Utána... levezetőnek a lubickolás után.
2010. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nagy a bőgőzés akkor adok előtte,aztán büfi.Bár nekem fürcsi után még egy órát nem alszik uh mire alvás ideje jön addigra megint megéhezik.
2010. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

utána


az elején azért, mert nem igazán tudsz rendes munkát végezni anélkül, hogy forgatnád, az meg tele hassal nem túl jó gondolat...

mostanság (10 hó) meg már így szoktuk meg.

2010. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utána. 8 hós. Fürdés közben felélénkül, a szopi szépen ellazítja, bealtatja.
2010. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
utána.
2010. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is fürcsi után etettem mindig, de öltözésnél annyira sírt hogy nehezen tudtam öltöztetni. Ma kipróbáltam hogy előtte fél órával szopizott, utána fürdés. Azóta szépen alszik :)
2010. nov. 15. 19:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ...sokmindenki mondja,hogy fürcsi előtt vmilyen tejpép vagy főzelék majd fürcsi és utánna szopi vagy tápszer,de ez függ attól is,hogy milyen idős a baba,milyen étvágyú,átalussza-e az éjszakát stb!
2010. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a nagy fiamnál fürdés után.pl fürdött tejpép és szopi alvás.aztán mikor már nagyobb lett,és leszokott a tejpépről,akkor vacsi fürdés,tejital (és későbbiekben) tej,alvás.

az 5,2hónapos fiamnál kicsit más.pl 6kor tejpép,fél 7kor fürdés,majd szopi és alvás.(3hete csináljuk)

2010. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

18 orakor van a vacsora, 19:30 korul a furdes es 20 orakor kap meg 230ml tapszert majd alszik reggelig. Ez attol fugg mekkora a babad, mert nallunk vacsorara vajkremes kenyeret szokott enni egy kis paradicsommal, tonhalas kenyeret stb. Tehat furdes utan jol jon neki a meleg tapszer.

Kisfiam 9,5.

2010. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
fürcsinél felélénkül, vacsinál befárad.... tehát fürcsi után.
2010. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!