Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól rakhatom össze a...

Mikortól rakhatom össze a babám szennyeseit a mi szennyeseinkkel?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

A baba bőre érzékeny, főleg ha világosbőrű és -hajú.

Egy éves kor előtt semmiképp se.


Nekem csak 2 éves kortól sikerült. Előtte, kipattogott pl. a bőre tőle. A mosópor is tehet róla, mert a babáét azért kíméletesebbel mosod általában, mint a tiéteket.

2009. szept. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én születésétől fogva együtt mosom a mi ruháinkkal!Persze azokkal amik nem olyan koszosak!Sensitive mosóport használok,mert elég érzékeny bőrű a lányom,és nem használok öblítőt!

10hós kislány anyukája!!

2009. szept. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első naptól együtt tárolom és mosom a ruháit a miénkkel. Ariel mosóport vagy mandulatejes folyékony Tomit használok, Silan sensitive öblítőt. Soha semmi baja nem volt
2009. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legkésőbb akkortól, amikortól az ő ruhái a földön kúszástól-mászástól piszkosabbak mint a tiétek. 9-10 hós kortól. Ha aggaszt a mosópor, használj a tiétekhez is szenzitívet, de ha cak nem extra érzékeny a babád bőre, nem biztos hogy kell. Én mondjuk öblítőt nem használok.
2009. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én születésétől fogva együtt tárolom a szennyest viszont külön mosom. Nagyon fehér bőrű, kék szemű, tejföl szőke hajú a babám de soha semmilyen érzékenységet nem tapasztaltam a bőrén (koppkopp)pedig a védőnő és a doki is mondta, hogy vigyázzak rá. És még csak nem is gyógyszertári fürdetőt használok. :/

7,5 hós

2009. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kezdetektől együtt mosom a szőke hajú, fehér bőrű (első válaszra utalva) babám ruháit a miénkkel. Semmi baja nem volt soha. 14 hónapos.
2009. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Együtt tárolom a szennyest, bár külön mosom (de főleg csak azért, mert a kis ruhácskái főleg világosak, míg a mieink inkább sötétek), de nem használok sensitiv mosóport, és használok nem sensitiv öblítőt. Semmi baja nem volt a bőrének soha, szerencsére. De lehet, hogy csak könnyen beszélek, és csak szerencsém van, mert nem érzékeny a bőre:)
2009. szept. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!