Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szereti a testkontaktust?

Nem szereti a testkontaktust?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 hetes a kislányom (első baba) és egyáltalán nem szeret rajtam lenni. :/

Mindenhol azt hallottam/olvastam, hogy majd mindig rajtam akar aludni, le se lehet rakni stb.

Na ő erre rácáfol, tekeri ki magát a karomból, vergődik a mellkasomon míg le nem rakom. Próbáltam többféle pozícióban is tartani.


Jelenleg a kiságyában altatom.


Ezzel alapvetően nem is lenne bajom, csak kezdenek elmúlni az eszik/alszik idők. Nyűgösködik többet és úgy érzem az egyik "csodaszer" az anyán majd megnyugszik kiesik így nálam. Félek, hogy hogy fogom majd megnyugtatni?


Van akinél hasonló volt a helyzet? Ez változik még? 🥺


ma 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen gyerek. Az első gyerekem nekem is ilyen volt. Elég sokáig. Ha nagyon nagy volt a gond, akkor lehetett csak felvéve megnyugtatni. A fordulópont már bőven 1 éves kora után volt. Onnantól megváltozott, azóta spaklival se lehet rólam levakarni sokszor, pedig már 6 éves.
ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen. 14 hónapos. Most kezd talán kicsit bújósabb lenni, de ez is annyit jelent, ha fáradt rám hajtja a fejét. Ilyen a személyisége. Szerintem szerencse, hogy éjszaka a saját ágyában tud csak aludni, nem közénk szokott :)
ma 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!