Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babámnak mit adhatné...

8 hónapos babámnak mit adhatnék még vacsorára?

Figyelt kérdés
Eddig szopi volt, majd sinlac, és néha kevertem a sinlacba gyümölcsöt vagy főzeléket. Estére nem sok a tejem. Cumisüvegből nam hajlandó inni semmit. Elég érzékeny, ezért a nem ehet sem ő sem én tej alapú ételeket.
2009. szept. 25. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Adj nekii 6-7 óra körül rendes főzeléket, és lefekvés előtt tápszert.
2009. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tápszer helyett adj neki inkább tejpépet, azt kanállal adod, hátha jobban fogadja. Utána fürdés és szopi.
2009. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tejberizs az anyatejeddel és beke barack vagy alma, főzelék, HA- s tejpépek, amit gyógyszertárban vehetsz, holle gabonapépek, netről is rendelhetsz. Ha a tápit nem akarod.
2009. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Adnék tápszert, csak azt kanállal kicsit macerás volna.

Már vettem vanilliás HA pépet, annyira nem jött be eddig, de próbálkozunk.

2009. szept. 25. 10:23
 5/6 anonim ***** válasza:
8 hónapos babának már lehet adni több mindent.A lényeg,hogy tartalmas legyen,és fürdetés után.Bár Nálatok nem tudom milyen a napirend.Tehát vagy főzelék,vagy tejpép.Tejpépből nagyon finom a málnás,rizses,sárgabarackos.Viszont ha meg HA-s kell akkor a megfelelőt kell venni.
2009. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van jó éjszakát tápszer is az egy kicsit sűrű tudod kanállal adni. vagy tejpép
2009. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!