Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átköltöztessük? Vagy ugorjak?

Átköltöztessük? Vagy ugorjak?

Figyelt kérdés

13hós kislányunk, aki eddig nyugodtan alvó baba volt, már 5.napja felsír éjjel kb. félóránként. Alszik, mert a szeme csukva. Bemegyek, v. megsimizem és már el is hallgat, mintha aludna. Félóra múlva újrakezdi.

Fogalmunk sincs, mi lehet ez? Nem tudjuk, h fogzás-e, vagy szeparációs szorongás.

Nem tudjuk, h átköltöztessük-e a kiságyával magunk mellé, vagy továbbra is ugrándozzak éjszaka(külön szobája van). Ja, eddig, már pici kora óta egyedül aludt el(büszke is voltam rá, h megtanultuk ezt), most ha lerakom, már sír is. Leülök az ágya mellé, nem szólok, csinálok semmit sem, és így alszik el.

Mi lehet ez az egész???

Már tényleg tanácstalanok vagyunk...


2009. szept. 24. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem múlt héten csinálta ezt az éjszakázást két napig 8 hós lányom. Nálunk a foga volt a bűnös, péntek, szombat éjszakai parádé után vasárnap reggelre kibújt a foga. nem lehet, hogy nálatok is ez a baj?
2009. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most mi is így voltunk a másfél éves kislányommal. Mondtam a páromnak, hogy én most már elviszem, megmutatom a dokinak. Erre azt mondta a férjem, hogy nyugodtan, de hiszti ellen nincs orvosság. Azt mondta a doki, hogy torokgyulladása van (pedig semmi más tünete nem volt) meg egyszerre jön 5 foga. Kapott gyógyszert, meg ecsetelőt, azóta viszonylag nyugodtan alszunk.

A szeparációs szorongás 8 hónapos kor körül van, ahhoz már kicsit nagy, szerintem. Ha nem nagy gond vidd el egy orvoshoz, kérdezd meg mi lehet a baj. Legalább megnyugszol, hogy rendben van a gyerek.

2009. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!