Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télen szeretnénk az akkor 11...

Pinky1981 kérdése:

Télen szeretnénk az akkor 11 hónapos kisfiunkkal Gran Canáriára utazni repülővel. Bevállaljuk ezt a nagy utat, nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Mi tavaly decemberben voltunk,a kisfiam akkor 7 hós volt.Semmi gondot nem okozott se neki,se nekünk.Ráadásul haza felé nem 5 óra,hanem majd 8 volt az út,mert leszálltunk Tenerifén(ott tisztították ki a gépet,és még szálltak fel)le kellett szállni a gépről és csak 1-1.5 óra múlva indultunk tovább.Ezzel sem volt gond.Nem tudom,h a babád mit eszik és iszik,de semmit nem érdemes vinni(esetleg csak az első napra),mert MINDEN van kint.Mi elmentünk az Auchanba(ott is az van)és a Huggiestól kezdve a Hipp,Nestlé kajákon át minden van.Ott Nestlé kekszes és gyümölcsös kész tápszert vettem(itthon is ugyanazt lehet kapni,2.5 dl,papír dobozban)nem kotyvasztottam.Üveges desszertek,jó éjszakát tejbegríz,minden.A kaja(mi all includiv-ba voltunk)szintén olyan,mint itthon.Nektek már könnyebb,mert gondolom sok félét eszik a pici.Szval nyugi,minden rendben lesz!Jó utat!
2009. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
All inculisve-ba,bocs,rosszul írtam.
2009. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy !!! Le is foglaljuk a repülőjegyet !!!
2009. szept. 24. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ekkora gyerkőccel símán be lehet vállalni. Én azon agyalnék el, van-e a szállodában gyerekágy, babakocsi és egy csomó cucc kell még. Mi kocsival mentünk és fullra tele volt a kocsi.
2009. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

É a simán bevállalnám.

De jó nektek:-))

2009. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Első vagyok.Amikor lefoglaltuk az utat,az irodából kiszóltak,h picivel megyünk...nem is ért meglepetés,ott volt a kis ágya megágyazva(ebben a szállodában utazóágyat adtak).Természetesen az étteremben volt sok etetőszék,a babakocsit vittük,és amikor autót béreltünk adtak autósülést is.
2009. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Mi három kisgyerekkel utaztunk tavaly télen Egyiptomba, a legkisebb 4 hónapos volt- Sokan felelőtlennek tartottak minket, pedig szerintem ha valaki megfelelően felkészül, és vigyáz a gyerekekre, akkor nyugodtan lehet utazni babákkal is. A repülőút lehet egy picit rázós (nehéz lefoglalni a gyerekeket), de egy szép utazás miatt megéri. Jó utat!
2009. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

Gazdasági válság????

Hol??????

2009. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Első vagyok,a 9.01-es válaszolónak írom,h mi isidén nyáron Egyiptomba mentünk,és semmi baja nem lett a (ma már)16 hós fiamnak.A dokink is azt mondta,h ha betartjuk az alap higiénés szabályokat nyugodtan menjünk.A szálloda tisztasága 5*-os volt(az étteremben,a szobákban,wck-ben,a medencékben is)
2009. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!