Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 260 kmes útra készülünk 5...

260 kmes útra készülünk 5 hónapos kisfiunkkal. Mire kell figyelnem? Mi kellhet az útra? (kocsival, belföldön)

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
mi is ebben a cipőben járunk most. nekünk oda-vissza 600 km. fél óránként meg kell állni kivenni. nyújtózkodni, és ülj vele hátul, ha amúgy elöl ülsz.
2011. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen.Ez a 260 km csak az oda út.Izgalmas lesz!
2011. márc. 10. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:

szia,


nálunk is volt ilyen, semmi gond nem volt. majd nem végig aludta az utat egy irányban, csak 1x kellett megállnunk az etetés miatt. mindent előre elkészítettem, felkészülve ruha átázásra, kajáltatásra, böfire, nyűgösségre, de minden rendben volt. én nem ültem Vele hátra, nem volt sírás, így nem tartottam életbevágónak.


Ági

2011. márc. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi rendszeresen utazunk kisfiammal, mikor ilyen pici volt, akkor is mentünk vele.

Nem volt baj, mert majdnem végigaludta az utat, elrázta az autó, én nem ültem hátra sosem, nem kellett, de azért nálam volt minden ami kelhet. Enni, inni, játék, váltó ruha. Amikor egyszer nyűgösebb volt, akkor bekapcsoltuk neki a rádiót és nagyon tetszett neki.

2011. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!