Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová menjünk ma 4 hónapos...

Hová menjünk ma 4 hónapos kisfiúnkkal?

Figyelt kérdés
Gondoltam a Velencei-tóra, de ha nagyon fülledt meleg lesz, nem tudunk sehova behúzódni.
2011. júl. 8. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
SEHOVA!!!!! HŐSÉGRIADÓ VAN 4 napig!!!!
2011. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehova.

mit akarsz egy 4 hónapossal 35 fokban? még megülni sem tud hogy pancsoljon. ilyen melegbe 4 elött még full bekenve se vidd ki, de tüzö napra max 6 után vigyed. (a férjemnek jött elö börrák ami a kiskorból nem kenés miatt van)


de mit csinálsz vele a parton? de komolyan, ok tud feküdni, a vizbe bele viheted egy kicsit magaddal, de ezek vele max pár perc. a többit a tüzö napon akarod tölteni?


én a 9 hósommal a kertbe állítottam fel kismedencét. (ö már tud legalább ülni) és 4 után árnyékba megyünk ki. most voltunk kint, de ezek után már nem megyünk ki 4-ig.

2011. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is négy hónapos, de mi csak délután megyünk ki, akkor is árnyékban maradunk.

Melegrekordok dőlnek meg, holnap akár 40 fok is lehet!

2011. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Válaszom szintén sehova!

Ültesd bele a kiskádjába a szobába, mi legalábbis ezt csináljuk ma:)

2011. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma vagyunk 4 hónaposak. Amióta ilyen meleg van reggel 8-9.30-ig kicsit kiviszem utána esetleg este 7 körül. Megfigyeltem, hogy ilyen melegben csak kínzom, ha kiviszem. Megnő a folyadék igénye is és nyűgösebb.
2011. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!