Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg meg kéne akadályoznom...

Tényleg meg kéne akadályoznom hogy üljön?

Figyelt kérdés
A kislányom 10-én lesz 6 hónapos. Pontosan aznap lett 5 hós, amikor először felült mászó pozícióból, majd utána még néhányszor. Tegnap a pihenőszékében fekvésből felhúzta magát és teljesen felült. Megkérdeztem a védőnőmet, felültethetem e 3/4ig a babakocsiba. Szerinte minden módon meg kell akadályoznom hogy felüljön, ne engedjem neki. Szerintetek is el kéne fektetnem amikor felül? (Amúgy nagyon gyors a mozgásfejlődése, 2 hósan átfordult, 4 hósan vissza, és másnap feltámaszkodott mászásba és billegett előre hátra...)
2009. szept. 24. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kell! Amit magától csinál (te nem segédkezel), arra eléggé fejlett a szervezete. Ültetni nem szabad, de itt nem erről van szó.
2009. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A babakocsiba ne ültesd fel,de akadályozni nem kell.
2009. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a babakocsit, mert ha nem emelem meg, felkepeszti magát hasizomból... gondoltam ha megemelem a támlát, legalább meg lenne támasztva.
2009. szept. 24. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Lányom 6,5 hónapos két hete magától felül, egy hete feláll a kiságyban.

Babakocsija ülő helyzetben van, mert afélig ülőből úgyis felküzdi magát.

Akkor szoktam csak fekvőbe vagy félfekvőbe tenni, ha az elelvás határán van.

2009. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!