Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek h 20hós lányom...

Mit tegyek h 20hós lányom legalább egy órát nyugodtan üljön a kocsiba? Megőrülök!

Figyelt kérdés

nem bir ki 5percet h nyugod legyen,viszek játékot de kevés az neki egyfolytában beszélnem kell hozzá v szorakoztatni4kikészülök h menni kell valahova!tiszta idegbeteg leszek!:( már nem is akarom elvinni sehova ha megyünk mert mig odaérünk vhova az kész!!!

segitsetek

24hetes km


2011. márc. 10. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát akkor ne tedd be a babakocsiba, hagyjad egy kicsit sétálni! Én már 20 hónaposan a Nagylányomat már egyáltalán nem ültettem a babakocsiba, hanem kismotorral s sétálva mentünk mindenhova.

Igaz orvoshoz, meg védőnőhöz nem kellett együtt menni vele, mert akkor vigyáztak rá a Nagyszülők!

Üdv egy 1 éves Kisfiú és egy 3 éves Nagylány Anyukája.

2011. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Bocsi, hogy ezt kérdezem, de miért őrülsz meg tőle? Én is végig beszélgetek kisfiammal, amíg vezetek. Állítólag a nők egyszerre többfelé is tudnak figyelni...
2011. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyébként ha éppen nem beszélgetek vele, akkor énekelek vagy mondókázok, ő meg velem együtt mondja belőle a szavakat, amiket tud.

Bocsi, de tényleg nem értem, hogy ebből miért csinálsz ekkora ügyet. Ráadásul jön a második gyerek...

2011. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
LEhet, hogy kicsit ki vagy merülve, nem?
2011. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az én 2 éves lányom simán elüldögél a babakocsiban, autóban, ha kell gyalogol, jön motorral.

Most már kb heti 1x babkocsizunk, éppen tegnap voltunk vásárolni, de mindig beszélgetünk, iszik, boltból hazafelé jövet kiflit eszik.

2011. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

előző

a kocsiban si ebszélhgetünk, vagy csak ő beszél

meghallgatjuk a kedvenc számát

2011. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vigyél egy hordozható dvd-t és kapcsold be a kedvenc meséjét. akkor ülve marad fél órát, többet nem. de ez is segitség. én megértelek, igen is tud zavaró lenni a hátsó ülésen vergődő, vinnyogó gyerek, akit nem köt le az ének meg a mondóka. a mese le fogja kötni elvileg. ezt nem próbáltad még?
2011. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval! Akár milyen hihetetlen, de vannak ilyen gyerkőcök, akiket nem köt le semmi, nem tudnak egy helyben maradni, mert állandóan mozognának. az én kisfiam 9 hónapos és nem tudok vele babakocsizni, mert nem marad meg benne. Járni még nem tud egyedül. Mászni meg nem fogom lerakni az utcán :)
2011. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet. Elég sokáig figyeltem, mi lehet a baj és végül rájöttem, hogy rosszul van az autóban. Talán nálatok is ez lehet a probléma.
2011. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazat adok az előttem szólóknak. Nem mindenkinek van nyugodt gyereke, akinek az van, az úgysem érti meg a mi problémánkat. Az én 20 hónapos lányomat néha otthon sem köti le semmi, nemhogy még az autóba lekötözve ülés. Nekünk dvd lejátszós az autó, mindig bekapcsolom neki a mesét, kb fél óráig leköti, de utána már elkezd nyavalyogni. Én sem szeretek vele sokat utazni, ha muszáj, akkor csak ilyen rövidtávú utakra viszem el amíg elvan.

Ha van lehetőséged próbáld ki a dvd-zést, vagy adj a kezébe egy zacskó kölesgolyót, ha szereti, és talán azzal ellesz. Én is ezt csinálom, inkább takarítom utána a szétdobált nasikat, minthogy a nyafogását hallgassam.

2011. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!