Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy kisfiam üljön?

Mit tegyek, hogy kisfiam üljön?

Figyelt kérdés
8 hónapos kisfiam nem akar ülni,meg sem próbálja. Mit tegyek?
2011. febr. 21. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
semmit! 8 hónaposan még nem baj, ha nem ül. Semmiképpen ne ültetgesd, mert amíg ő önállóan nem ül fel, addig csak ártasz a kis gerincének vele. Várj türelmesen, pár hónap múlva már nem is emlékszel rá, hogy ez a dolog most probléma volt!
2011. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy ilyen gyorsan válaszoltál.Kicsit féltem,hogy lemaradt,mert amiket itt olvastam,majdnem mindenki azt írta,hogy,6,7,8 hósan már maguktól ültek és már fel is állnak.

köszönöm szépen

2011. febr. 21. 21:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Erőltetni tényleg nem szabad,de ha mentek a védőnőhöz akkor mindenképp szolj neki rolla.
2011. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Várj türelemmel.

Az enyém is előbb felállt, majd egy nappal később jött rá az ülésre. Ha négykézlábazik, abból rövidesen rá fog jönni a fél fenékre lehuppanásra, majd onnan felegyenesedve egyszer csak felül. :)

Fényképezőgépet ne ásd már mélyre! :)

2011. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is nyolc honapos és pár napos és még nem ul, sot nem is szeret, szoval egyáltalán ne keseredj el rajta. Kulonben állni és mászni sem tud még.
2011. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az én kisfiam még csak azt gyakorolja,hogy négykézlábra áll és hintázik,max kúszik,de a kezét az istennek sem mozdítaná meg. szóval megpróbálok nem aggódni,és köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 21. 21:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia


Meg lehet tanitani ulni, de ultetni nem szabad.

Vannak thecnikak amiket gyogytornaszok hasznalnak.

Lanyom is igy tanulta meg...tanitani kellett neki.

Kuldok egy linket ahol kulonbozo mozgasokat mutatnak be, hogyan kell megtanitani.

Peto intezetes lany ajanlotta nekem is!

Jartunk gyogytornaszhoz es O is igy tanitotta.3 nap alatt megtanulta a lanyom.Napi 20-25 alkalommal megmutattam neki, hogyan kell.


http://www.youtube.com/user/mozgasfejlesztes#p/u

2011. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem is kell a kezét megmozdítani, valószínű ebből a kutyusos pózból fog kiülni!

Nálunk úgy volt legalábbis, kutyázás, 3 napra rá kiülés, rá 2 napra mászás :)

igaz én babám akkor 6 hós volt de regényt tudnék arról írni mit csinált később és mit előbb mint írja a nagy könyv :)

Ne aggódj, még ráértek, majd csinálja :)

2011. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nyugi, nincs lemaradva! a lányom se ült fel még magától ilyenkor.
2011. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg ne aggódj. Az én fiam, 6 hónapos korában mászott, 7 hónapos korában felállt, de mászásból ülni, meg egyáltalán saját magától ülni csak 9 hónaposan tanult meg, én is már rémeket láttam. És előbb a térdén ült 1-2 napig, majd gátülésben 1-2 napig, utána tudott rendesen kiülni.
2011. febr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!