Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam most lesz 4 hónapos....

A kisfiam most lesz 4 hónapos. Kell neki segíteni ahhoz hogy átforduljon vagy hogy üljön vagy ösztönösen kell magától megcsinálnia?

Figyelt kérdés
Most 64cm és 7,5 kg.
2008. nov. 20. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez mind magától jön majd (legalábbis 6hós korig bezárólag mondják h nem kell nekik segíteni)! Ahogy fejlődik erősödik a kis szervezete, úgy fog rájönni, hogy miket tud csinálni. Én nem erőltetem (mi 4,5 hósak vagyunk) és még csak oldalra fordul, de nem forgolódik. Ülni nagyon akar, nem segítek, csak tartom a kezem neki. Ha felhúzza magát, jó, ha nem, nem kell erőltetni :) minden jön magától! Hagyjad szerintem had jöjjön rá magától, hogy milyen ügyes :) jó fejlődést!
2008. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

4.5 hónapos a lányom 4 hónapos koráig nem fordult meg, csak kiemelte a mellkasát és oldalra fordult. Éppen hogy betöltötte a volna 4 -er 2 nappal előtte hasáról a hátára fordult, rá 1 hétre négykézlábra állt és elkezdett hintázni, majd kúszni előre. 1 hete pedig hátáról a hasára fordul és mászik előre. Állandóan ülni szeretne.

Nem szabad erőltetni, szépen maguktól fogják csinálni a saját kis ütemükben. Minden gyereknek más a fejlődési üteme.

2008. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!