Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudom ösztönözni az 5...

Hogy tudom ösztönözni az 5 hónapos kislányomat hogy átforduljon a hasról hátára?

Figyelt kérdés
mert szépen átfordul magától a hátáról a hasára de át nem tud fordulni , mivel tudom ösztönözni hogy sikerüljön neki ..vagy magától fog rá jönni ?
2009. júl. 10. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az Én kislányom is 5 hónapos, és 4 hónapos kora óta simán átfordul a hasáról a hátára, de hátról hasra eddig még nem ment. Én úgy segítettem Neki, mivel nagyon próbálkozik, hídba felnyomja Magát háton fekve, de át még nem fordult, hogy mikor már félúton van, egy icipicit meglököm. Ma ez annyira jól ment, hogy miután visszafordult, kétszer megcsinálta egyedül is.
2009. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém már rájött, mégsem csinálja.

Nem értem, miért.


Hátról hasra fordul, aztán ha elfárad, nem hogy visszafordulna, inkább sírni kezd.

Pedig már csinálta a visszafordulást is régebben...

2009. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tegyél alá egy kis takarót és forgasd lassan hátáról-hasára, majd vissza.
2009. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Ugy csináld ahogy az elöttem szóló irta.vagy egyszrüen csak a kezeddel forgasd ide-oda.de hidd el napokon belül csinálni fogja azt is.mert tudja,csak lusta.De ezek a dolgok,nem a törvénykönyv szerint történnek.
2009. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A HASZNOS VÁLASZOKAT MINDENKINEK!
2009. júl. 10. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!