Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszotok 1 év körüli...

Mit játszotok 1 év körüli babátokkal (panel), mi köti le? A fiamat a könyvek, mesék nem érdeklik csak jön megy és pakol egész nap! Nem unatkoztok othon, sokat vagytok ektten a babával?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szoktunk menni játszóra,de ha otthon vagyunk akkor építőkockával szoktunk játszani,bár az se köti le túl sokáig.Nálunk is egész nap jön-megy pakol.merre laktok?
2009. szept. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk is most elsősorban a pakolás érdekli
2009. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez most egy ilyen időszek, jönnek-mennek, pakolnak, felfedeznek. A kislányomat is nagyon rövid ideig köti le valami (könyv, labda, szinti :-) ), érdekesebb a dvd lejátszó gombjait nyomogatni, vagy a konyhában az alsó fiókból a sütőpapírt kicsempészni és széttekerni. A délelőtt hamar eltelik (főzés, pakolgatás), ő mindig odajön, ahol én vagyok, élvezi, ha valami végre történik. Délután megyünk a játszótérre, de ott nem vagyunk olyan sokat (még nem jár, tehát csak hintázunk, meg csúzdázunk,illetve nézzük a többi babát). Előtte esetleg bevásárlás, séta. Sokat vagyunk itthon. De ez valószínűleg változni fog, ha majd elkezd járni. Nyugis baba, azt hozzáteszem, szerintem azért is vagyunk el ilyen nyugisan itthon.
2009. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!