Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Konkrétan hogyan csinálják a...

Konkrétan hogyan csinálják a babák az alábbi dolgokat, mikor, és tudok-e neki segíteni, hogy rávezessem hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés

- hasról hátára fordulni

- elkezdeni mászni

- felülni


A kérdés arra vonatkozik, hogy mit hova tesz,kezét lábát stb....

Babám jelenleg hasra tud fordulni és ennyi.Vissza nem.Érdekel hogy tudok e abban segíteni hogy rávezessem mit kéne tennie ahoz hogy a fent leírtakat is majd később tudja csinálni, vagy rá fog jönni magától is?

Ha rájön akkor mikor?

Köszi ha van türelmetek megírni, nálkatok hogy van/volt!


2009. szept. 24. 10:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
Már bocsi, de az én kislányom 9 hónapos most érettségizett, menne egyetemre, de nem akarom kollégiumba adni!
2009. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Mi van abban, hogy 6 hónaposan állt fel???? Az enyém is épp akkor. 16 hónaposa már bukfencezett. Degenerált vagy ám, tudod?????
2009. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%

Én meg azt találom bántónak, hogy le vagyok pontozva, mert le mertem írni, hogy az én kisfiam mikor mit csinált.

"Az a baj, hogy sok itt a k ö c s ö g."

2009. szept. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok :-)

Most látom, hogy ugyanannyiban hasznos a válaszunk a lehúzóssal. Szóval én nem az vagyok, aki nem hitte el, hogy 6 hósan állhat egy baba :-)

Én egy másik méltatlankodó vagyok...

2009. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam most 6,5 hónapos.

3 hónapos korától fordul egyedül hátról a hasára, de csak 5 hónaposan kezdett el visszafordulni is a hátára, és még most is az a része kicsit döcögősebben megy. A Te babád mennyi idős? Mi nem segítettünk neki sehogy a fordulásban, én annak a híve vagyok,h. magától jöjjön rá a dolgokra. Egyszerűen játszunk vele és egyszer csak gondol egyet, és fordul is. :) Az volt sokáig a baj,h. a kis kezét nem tudta úgy helyezni, hogy visszaforduljon, de végül rájött.

Mászni még nem mászik, de kúszik mindenfele, mint a gép. :) Szépen kinyomja magát és a kis kezeivel kúszik. Mi a játékaival biztatjuk a kúszásra. Néha már négykézlábra áll és rugózik, de nem sokáig bírja tartani magát.

A felülésről még nem tudok nyilatkozni.

Remélem tudtam segíteni, de ne aggódj, nincs két egyforma baba!

2009. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

4,5 hós a babám, és még csak hátról-hasra tud fordulni, vissza nem. Azért "jó", mert amikor elfárad, nem fekszik le hason, mert úgy nem szeret/tud pihenni, hanem "kiabál", és vissza akar fordulni. De van, hogy percenként teszi ezt...élvezi a hasrafordulást. :-))

Tudom hogy minden baba más, a kérdés csak érdeklődő jellegű volt..nincsenek kisbabás ismerőseim, akiktől megkérdezhettem volna...

2009. szept. 28. 10:30
 17/17 anonim ***** válasza:
Tényleg sok itt a b u n k ó, de most jót szórakoztam. A legjobban a koleszos bébi tetszik! Amúgy tényleg sok a csodagyerek! :D
2009. szept. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!