Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy kénytelen leszek a...

Lehet hogy kénytelen leszek a porszívós orrszívót használni?

Figyelt kérdés

kislányom taknyos, a sima kézivel szivogattam neki tegnap, jött is ki rendesen, de nem volt az igazi. mára viszont ha belenézek az orrába nem látok semmit csak hallom hogy nagyon-nagyon szörcsög. Orrsprayt használtam neki tegnap is.

Érdemes lenne szerintetek ma porszívóssal kiszívni?

Nagyon nehéz feladat az orrszívás, ha meglátja hogy közelítem felé már tolja el a kezem és sír...:(


2009. szept. 24. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég drasztikus a porszívós megoldás,de annál hatékonyabb szerintem nincs!

Az én kisfiam is most gyógyult meg.Nem szereti,de muszáj,mert valahogy ki kell jönnie annak a töménytelen mennyiségű váladéknak!

Nem az a cél,hogy megszeresse,hanem az,hogy hamar túl legyen a betegségen!

2009. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
EGyik gyerek sem szereti, de ha nem akarod, hogy begyulladjon, porszívózd ki. Csak az tisztítja ki rendesen az orrot! Főleg, ha taknyos.
2009. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk porszívós van,pici kora óta hetente 1x mindég kiszívtam neki.Most kicsit náthás,így sűrűbben kell,de semmi gondunk vele. sEgít fogni a szívót.
2009. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor ha felkel, kiszívom neki! köszi szépen a válaszokat!
2009. szept. 24. 10:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 és fél hetes a baba, szoktuk porszívózni az orrát, általában szó nélkül tűri, csak akkor sír, ha amúgy is valami baja van, pl. éhes.
2009. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg játékosan.

Én mindig berregtetem egy kicsit a porszívót, bekapcsolom, kikapcsolom, megint be, megint ki és közben mondogatom "vigyázz hangos", mindehhez mosolygok, így már a kisfiam is mosolyog. Aztán picit círógatom csak az orrát, végül bekapcsolom a porszívót és már szívom is. Azóta nincs sírás, mióta játék az orrszívás is.

2009. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!