Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Porszívós orrszívót hogy...

Porszívós orrszívót hogy tudnám kitakarítani belülről?

Figyelt kérdés
Kisfiam nagybácsija nem mosta el,mikor használta,beleszáradt,és hiába áztatom, nem jön ki belőle.
2011. jún. 30. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ilyent kölcsönadni? :O

Áztasd napokig Domestosos forróvízben és vékony kefével (pl.:fogköztiszító) tisztogasd.

2011. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nálam egyszer a legrosszabb helyre került a piszok és én hústűvel tudtam csak kipiszkálni. De még friss volt! Áztatás után talán sikerül.
2011. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én Domestost szoktam beleönteni és úgy lerakni, hogy ne folyjon ki belőle. Reggelre bármi kijön belőle :-D
2011. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Az első nem tudom, hol olvasott ilyet, hogy kölcsön lett adva (én simán vágtam, hogy a kérdező kisfiának lett használva, csak éppen a nagybácsi szívta ki a trutyit, és utána nem mosta el - ennyi!)... egyébként meg ha kölcsön is lett adva, akkor mi van??? El lehet mosni, fertőtlenítő szerbe áztatni, stb. Nem kell korlátoltan gondolkodni.


De én is csak azt tudom mondani, hogy forró vízbe áztasd be, aztán fülcucával ki fog jönni a trutyi.

2011. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy szétszedem ahogy tudom, majd a mosdóba engedek vizet és beáztatom egy 20 percre. Ami be is száradt, feloldódik és könnyebben kijön.
2011. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az enyém sem szétszedhetős, katasztrófális,ha nincs azonnal elmosva. Én a sterimarbol szoktam belefújni, kicsit bennehagyni, és úgy-ahogy ki tudom utána mosni. De fülcuca meg ilyenek egyáltalán nem férnek bele..
2011. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a műanyag, akkor áztatással simán kijön. Ha viszont a gumi cső, akkor hiába áztatod, nem fog kijönni belőle. Én sem tudtam, míg a párom meg nem mutatta, hogyan lesz szép tiszta. Forró víz alá tedd, akkor megpuhul a cső és a kezeddel összenyomva végig tudod húzni, majd utána kiöblíteni. Így szép tiszta lesz.
2011. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A nagybácsi használta a kisfiamnak,még vigyázott rá.Mártöbbször ásztattam,hiába,de a domestost, sterimart kipróbálom.Nem a cső olyan,hanem a vége,amit az orrba teszel....
2011. jún. 30. 21:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Én forró vizes áztatás után kenőtollal szoktam elmosni. Természetesen ezt a kenőtollat kizárólag erre a célra használom. - szuper jól illeszkedik a szűk járatba is!
2011. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat de lehet kapni pár száz forintért direkt hozzá gyártott kis kefét amit beledugsz és simán kitakaritja...
2011. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!