Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ruházkodási tippeket szeretnék...

Ruházkodási tippeket szeretnék 6-8 hónapos kisfiúra?

Figyelt kérdés
Mikor, milyen hidegben vagy alkalomkor adtok harisnyát, plusz zoknit, kocsicipőt, kesztyűt, sálat és pufi dzsekit a babátokra? Kezdő anyuka vagyok, most 6 hónapos a babám, most jutottunk el oda, hogy a reggeli hűvösben már adtam rá harisnyát is kis zoknicipőt a melegebb nadrágja alá. De mikor és hogyan adjam a többit? Hogy marad rajta pl a kesztyű?
2009. szept. 22. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.nemtudom mikor viszed reggel a babád,de én még nem adnék harisnyát.mit adok akkor amikor tényleg hideg lesz,vagy jönnek a minuszok.mi du szoktunk sokat sétálni és előfordult,hogy 7 után étünk haz és akkor is hűvös van még,de egy vékony pulcsi és egy széldzsekit adtam rá.volt a lábán egy meleg zokni, és egy vastagabb tréningnadrág.Ha nagyon felöltöztetem akkor sosem alkalmazkodik az ő szervezete a hideghez,igy könnyebben megfázik.Nálunk én vagyok a mérvadó.Ha én pulóvert veszek fel este,vagy reggel,akkor ő rá is azt adok,vagy annak megfeleő vékonypulcsi+vékonykabátka.Vannak a ruhákba is fokozatok,van melegebb kabát,van melegebb nadrág stb.én ahogy hűvösödik az idő igy adagolom rá ezeket.kesztyűt csak tényleg hidegbe adok rá.hogy hogy marad rajta azt nemtudom,sose volt még rajta,az első babám meg még pici colt amikor kesztyű kelett ő nem vette még le.próbáld csak apró rétegenként öltöztetni a babád.annyira még reggel sincs hideg.
2009. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! A harisnyát Varsóban adtam rá, mert ott olyan 10 fok volt reggel, pont, mikor megérkeztünk, és el kellett mennünk vásárolni.
2009. szept. 22. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:
ja.hogy ott vagytok,az más.amugy nálunk még nincs hideg,még nem kell a harisnya.
2009. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!