Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnál tippeket fiam első...

Adnál tippeket fiam első szülinapjára?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő:


-Párom és az én részemről is széthullott a család

-Egyik rokon se jön hozzánk látogatóba,beleértem ebbe a szülőket is(hívásra sem)

-Ettől függetlenül jó a viszony

-Egy igaz barátnőm van,de ő épp abba az időszakba fog szülni mikor a fiam 1 éves lesz

-Páromnak nincs közeli barátja


Hogyan ünnepeljük meg így?

Édesapámnál szoktak lenni összeülős ebédek,ha valakinek szülinapja van.Értem ezalatt nővéreméket,hisz ott két gyerek van,de az idén ők se mentek el,mivel,hogy apukám nem volt rá vevő,mármint az ünneplésre.


Mit tanácsoltok?

Ti hogy csinálnátok?Vagy hogy csináltátok?

Milyen volt a kicsi tortája?Mit kapott tőletek ajándékba?Mi volt a menű?


Bocsi a sok kérdésért!:)


2011. júl. 14. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyenek a rokonok, akkor ünnepeljetek hármasban!

Hármasban bármit csinálhatok, elmehetek kirándulni, ebédelni, vagy állatkertbe.

Vagy megpróbáljátok mégis összeverbuválni a családot!

Nekem kislányom van, ezért az ajándékokat nem írom le, mert nem kapott unisex játékokat!

2 db tortája volt, egyik, amibe belenyúlt kézzel, ezt anyukám sütötte csoki torta volt. A másik is csoki torta volt csak az hello kitty-s, mivel hello kitty buli volt.

Vettem hello kitty-s zászlót, terítőt, voltak lufik és a lányomon is és rajtam hello kittys ruha volt!

A menü: már nem nagyon emlékszem: csirkehús leves, mindenféle rántott dolog, köret, pacal!

2011. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ünnepeljetek háromasban. A kicsi még picike ahhoz, hogy bármit is felfogjon a nagy csinnadrattából. Persze a tortára rácsodálkozik, örül az ajándéknak, de neki édesmindegy ki köszönti fel. Ti meg nosztalgiázhattok az 1 éve történteken:)

Tortát nálunk én csináltam, sima piskóta és olyan krém, ami babpudingból volt.

Ajándék: egy dömper, ezer játékuk van, vagy egy nagyobb gyerekem is.

2011. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

kisfiam tegnap volt egy éves, de majd szombaton tartjuk meg. mi anyosékkalélüönk, kerti parti lesz, párom föz bográcsban, a tortát én sütöm mert tejérzékeny. anyumék is imádják a picit de ök messze laknak meg a növéremék is, de hivtam mindenkit, remélem el tudnak jönni, nagyon készülök, nekem is a kiskutyámnak is egybe esik a szülinapunk, nagyon csalodott lennék ha nem jönnének vagy nem érnének idöben.sztem hivjatok meg mindenkit csinálj egy két szendvicset vagy fasirtot, tortát és aki ott lesz az ott lesz, utána tudni fogod te is hogy igazán kit érdekeltek.

2011. júl. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk volt családi ebéd, de a gyerek nagyon nyűgös volt a sok embertől, pedig csak a 4 nagyszülő volt rajtunk kívül, tehát mostmár utólag azt mondom, hogy neki jobb lett volna csak 3-masban. Csirkehusi leves volt zöldségekkel, grillezett csirkemell és röficomb, sült krumpli. ezekeből mindből ehetett. Gesztenyés tortát csináltam neki, nem nagy macera és ő is ehet belőle és bele is nyúlhat. nekem az volt a legfonotosabb, hogy neki minden jó legyen, még igy is kicsit sokan voltunk neki. ajándékba tőlünk járás segítőt kapott(nem kompoT!) 3000 ft, az egyik nagyiéktól hezcegnőkastélyt 4000 ft, a másiktól formabedobós játékot meg motort 4000 ft. azért írtam összegetgeket, hogy lásd, hogy nem voltak túl drágátk az ajándékok sem. AMI ELSŐ SZÜLINAPRA SZERINTEM ELENGEDHETETLEN: LUFI!!!! nem sok, de imádják! remélem tudtam segíteni, ha gondolog nagyon szívesen küldök pár szülinapi torta receptet, amiket ő is megehet.
2011. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!