Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjak tejpépet vagy ne?

Adjak tejpépet vagy ne?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz 6 hónapos a kislányom. A védőnő azzal szórakoztat, hogy vékony, holott 7dkg kell a születési súly megduplázásához és van még rá 1 hete. Van tejem, éjjel végig alszik, nappal 3 óránként eszik (van amikor 4). Kitalálta, hogy mivel beteg volt és ma fejezem be az antibiotikumot, a héten még várjak, de jövőhéttől fürdés előtt adjak neki egy fél adag tejpépet. Viszont jövőhéten már kezdem a gyümölcslevet. Gyümölcslé+anyatej miért nem elég? Adjak pépet is? OK, nem eszi meg a súlyának megfelelő mennyiséget (kb 860ml-t kéne, ő meg 700 körülit szokott), de ha alszik tőle, akkor valószínűleg elég neki. Mit csináljak? Tanácstalan vagyok.
2009. szept. 22. 10:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
5 hónapos a Kisfiam, csak cicizik. Engem az orvos akart rávenni ugynerre: 4 hónaposan adhatnék már neki lassacskán tejpépet vagy Sinlacot. Én hülye, ki is váltottam azonnal, aztán elkezdtem átgondolni, hogy MINEK IS? Hát 4,5 hónaposan megduplázta a születési súlyát! Tökéletesen elég neki az anyatej. Jövő héten megyünk a dokihoz, úgyhogy majd azt mondom neki, hogy igen, elkezdtük kóstolgatni...
2010. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát én nem kezdtem el akkor, 6 hósan kezdtem a hozzátáplálást, most 11 hónapos és semmi gond a súlyával, még mindig szopizik (is).
2010. febr. 27. 12:20
 13/13 Zsöff85 ***** válasza:
Szoptasd meg gyakrabban, akkor majd hízik többet......
2017. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!