Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor mit adjak neki enni?...

Akkor mit adjak neki enni? Egyiknél tejpépet kellene. De az után is meg kell szoptatni? Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám.1 hónapja elkezdtem a hozzátáplálást.Reggel szopi,utána gyümölcs-szopi,aztán ebédre főzi-szopi,és délután eddig még csak szopizott.De most már szeretnék ott is hozzátáplálni.
2010. dec. 26. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ameddig van tejed ,ne siettesd a hozzátáplálást! 6 hónaposan ennyi hozzátápi pont jó és elég.

2010. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy hónapja hozzátáplálod, szerintem elhagyhatnád a szopit az eddig evett dolgok után. Én így csináltam:reggel szopi 5-6 órakor, 9kor reggeli, fél1 ebéd, 4kor szopi, este fürdés után egy kis vacsi, és cicin aludt el.
2010. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Délután adj neki valami tejterméket,túrót,joghurtot stb, ekkora babának már kell a szopinál tartalmasabb étel is. Csak ma divat azt hinni,hogy CSAk az anyatej a jó.
2010. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a tejpép, később a főzelélkek után vizet adtam inni a fiamnak. Itattam pohárból. A szoptatás külön időpontban volt, mert akkor nem kapott más ételt, csak anyatejet és nem akartam összezavarni.
2010. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!