Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek a helyembe?

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ez a kérdés nem idevágó, de nem tudom, hogy mit tegyek. Van egy 1,5 éves gyönyörü kislányom a párommal 2,5 éve vagyunk, voltunk együtt. Júniusban lepasszolt az édesanyámnak 1 évre vidékre azzal az indokkal, hogy jobban tudunk majd spórolni. És mindezt úgy tette, hogy velem nem is beszélte meg, mert amikor nekem említette a dolgot, én azt mondtam, hogy szerintem ez nem jó ötlet, és majd megoldjuk az anyagi dolgainkat ahogy tudjuk. De ő megdumálta anyukámmal a hátam mögött, és mi maradtunk a picivel a 2 hónaposra tervezett nyaralás helyett 1 évig. Csak időközben kiderült, hogy amikor ő visszament Csepelre dolgozni, nem fizette a lakbért 2 hónapig, mert el gépezte a pénzt, mert hátha sikerül pénzt csinálni belőle. Amikor pedig kérdőre vontam akkor flegmán közölte velem, hogy én ne törődjek a dologgal, majd ő mindent meg old, kivéve azt hogy valaki főzzön rá. És azt is tudni kell, hogy ő jun.26-án ment vissza, és azóta felénk se nézett, mindig volt vmi kifogása, és csak nov.1-én akart lejönni. Én közöltem vele, hogy akkor oldjon meg mindent nélkülem, mert nekem ebből elég volt. De most az ő rokonai szerint még 1 esélyt kellene adnom neki. De én nem így látom. Vajon jól döntöttem?
2009. szept. 22. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony jól döntöttél. Most a véleményemet nem írom le a párodról, mert engem úgy neveltek, hogy korán reggel nem beszélünk csúnyán...
2009. szept. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem jól döntöttél ! Azzal az indokkal "rakott"le anyukádnál,hogy igy jobban lehet sporolni,közbe a pénzt elgépezte,hát ez nagyon durva!! Ezt neked kell eldönteni,hogy jó lesz e a döntésed,mi itt csak max annyit tudunk,hogy megerősitünk benne:) az,hogy az ő rokonai mit gondolnak az ő dolguk,miért nem gondolkodtak elöbb,mikor látták hogy mit csinál !Szóval,légy erős ! Minden jót
2009. szept. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen önző pasast ki kell dobni, mint macskát .....Jól döntöttél!!!!!!!!!!!!!
2009. szept. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen esélyt?hogy bármior bárhová lepasszoljon titeket?aztán meg ha ugy érzi,hogy hiányoztok vissza az egész?aztán meg megint megy a saját feje után?Nem vagyok válás parti,annak ellenére,hogy elváltam már egyszer,és neveltem már egyedül gyereket.De ha ugy érzed a te életed egy átjáróház,ahol ki be lehet szaladgálni akkor persze lehet adni mégegy esélyt.én ugy látom a párod egy olyan ember akinek nem biztos,hogy családra van szüksége.az én volt párom is ilyen volt.tipikus oroszlán.csakis egyedül érezte jol magát,és csakis akkor kelett neki a társaság amikor ő ugy gondolta,na de egy család nem ilyen.hogy jol döntöttél e,azt maj az idő dönti el.
2009. szept. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A gépezés nagyon veszélyes!A lányom apja (bár ő nem is vállalta)is ennek él.Cigi,pia,gép.Ez betegség,én nem hiszem,hogy meg lehet gyógyulni ebből.A gyerek többet ér,hidd el!Én inkább egyedül vagyok,de a babám nyugodt légkörben nő fel.
2009. szept. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jól döntöttél szerintem. Ez a gépezés nagyon veszélyes dolog, egyik ismerősünk még a házukat is elverte, mehettek az utcára. Az ő rokonai pedig egyértelmű h az ő pártját fogják, de nem ők élnek, éltek vele és ez ugye nem mindegy.

2009. szept. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a beszéd kislány! Jól döntöttél!
2009. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!