Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek a helyembe?...

Mit tennétek a helyembe? Kérdőre vonnátok?

Figyelt kérdés

Kiderül akibe meg biztattam a védőnőbe,és kikotyogtam a családi problémákat anyós,és én köztem a konfliktus.Kapva kapott a védőnő,és vissza élt ezzel,és elmondta anyósomnak akivel jóba van.Nekem úgy állítottam be,hogy csak néha futnak össze anyóssal.Minden infót elmond neki a gyerekről,rólunk,és vájkál az életünkbe,ahogy kilépet az ajtón már menti a infó.Lényegébe nagyot csalódtam abba akibe meg bíztam.

Van titoktartási kötelezettsége,ha én meg kérem rá,hogy se rólunk,se a babáról ne mondjon semmit.Azt sem tudom ezt,hogy is tálajambe neki.


2009. júl. 27. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én simán megmondanám hogy ő nem egy barátnő hanem egy szociális segítő és nem kell kotyogni. Aztán nem mondanék ennek a nőnek többbet semmit, de jobban jársz ha lecseréled, mert ezt is ki fogja kotyogni. Nem tudom hogy van e titoktartási kötelezettsége, de mindenképpen rászólnék, hogy ne fecsegjen. Talán kicsit be is fenyiteném hogy szólok a feletteseinek hogy nem a munkájával foglalkozik hanem vájkál a magánéletedben mással együtt.
2009. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem írnak alá papírt, de ez ugyanolyan bizalmi munka, mint pl az ügyvédi, tehát kötelezi a titoktartás. Nyilván név nélkül egyik anyukának a másikról példálóznak jó vagy rossz értelemben, de kiteregetni mindent, azért az durva. Ha nem jön be a "hideg jégcsap vagyok" taktika, tehát érezteted vele, hogy nem szólsz, (és akkor, ha rákérdez, nyugodtan megmondhatod, micsoda kellemetlen volt neked, hogy a négy fal között elhangzott dolgokat mástól hallottad vissza), tehát ha ez nem jön be, vagy te kezdeményezel, vagy valóban váltasz. Erre van lehetőséged. De ez így biztos nagyon ciki.
2009. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én simán lecserélnén, nekem is hasonló jellegű problémám volt a védőnővel. felhívtam a felettesét és bizalomvesztés miatt kértem magam máshoz.
2009. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mint eüs mondom, hogy ezért felelősségre lehet ám vonni egy védőnőt! Simán feljelentheted emiatt. Gondolom ezt nem fogod megtenni, de elmondhatod neki, hogy mint ember egy rakás xar és megbízhatatlan és mint szakember törvénysértő amit csinál.


Én még sosem hallottam ilyenről, ezen most nagyon felhúztam magam :( Én egyébként nem vagyok veszekedős típus , de az ilyen embereket ki szoktam csinálni...

2009. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor az lenne a legjobb lecserélném!De az ilyen miknek megy szociális munkásnak.Elmondom nektek sokszor nagyon durva,és arrogáns is hozzám.
2009. júl. 27. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden eü. dolgozónak van titoktartási kötelezettsége!Ha valaki daganatos és azt mondja az orvosnak,hogy ne mondja el a családnak akkor az orvos kussol!

Mond a szemébe egészen nyugodtan,hogy tudsz róla,mit művelt,és hogy ezért te fel is jelenthetnéd és elvennék a praxisát és egy ideig nem is kapná vissza!Vond kérdőre,hogy hogy tehette meg ezt,még egy barátnőtől is gusztustalan,de olyan ember,akinek kötelessége a kuss az hogy tehet ilyet!

Ne haragudjatok a felindulásért,de én is eü. dolgozó vagyok és sosem tudnék ilyet tenni!Azon kívül ha ki tudódna nagyon megütném a bokám!Tehát fenyegesd meg és válts egy másik védőnőre!!!

2009. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet én voltam a hibás!Bizztam benne nem kellett volna.Holott Ő azt mondta bármit elmondhatok neki.Naiv voltam de azt hittem Ő benne bizzhatok!Jó kóra pofont kaptam az élettől:((
2009. júl. 27. 20:51
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!És váltok védőnőt is.
2009. júl. 27. 20:53
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Én külföldön élek,itt már nincs védőnő.(szerencsére).

Itt is volt,de csak azért jártak,hogy mindenkinél jól körülnézzenek,és a következőnél pedig kipletykálják,hogy mi volt.Egy idő után az anyukák már ki sem nyitották nekik az ajtót.Azóta csak egyszer-kétszer jön a gyermekorvos nővérkéje,és pont.A kismamáknak pedig sokszor olyan védőnők ˝segítettek˝,akik még nem is szültek.

2009. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én váltanék plussz még a felettesének is elmondanám, hogy miket művel. FELHÁBORÍTÓ!
2009. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!